از ساعتی پیش مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی برگزار شد که مهم‌ترین غایب این مراسم سرمربی تیم ملی کشورمان، کارلوس […]

از ساعتی پیش مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی برگزار شد که مهم‌ترین غایب این مراسم سرمربی تیم ملی کشورمان، کارلوس کی‌روش بود. غیبت این مربی که به شدت محسوس بود پرسش‌های زیادی را در ذهن حاضرین این جمع به وجود آورد.

 

 

 

خود کی‌روش دقایقی پیش دلیل حاضر نشدنش در این مراسم را اعلام نکرد و عنوان کرد باید از کفاشیان چند و چون ماجرا را جویا شد. اما شنیده ها حاکی از این است که سرمربی پرتغالی تیم ملی از شرکت آل‌اشپورت تولید کننده‌ی البسه‌ی ورزشی تیم ملی درخواست پول کرده تا در مراسم حاضر شود.

البته اصل اختلاف کی روش با این شرکت مربوط به چندین ماه پیش و دیدار با قطر است. ماجرا از این قرار است که کی‌روش در بازی با قطر برای پوشیدن لباس آل اشپورت درخواست مالی از این شرکت داشته که با پاسخ منفی آنان مواجه شده است. او این درخواست را امشب هم تکرار کرده است و ظاهرا مبلغ مورد اشاره جناب سرمربی عددی قابل توجه بوده است .

جعفری نماینده آل اشپورت در خاورمیانه در این باره گفته است : کی‌روش از ما پول می‌خواست و چون این پول به او داده نشده او به این مراسم نیامده است. ما اسپانسر هستیم و این موضوعات به ما ربطی ندارد. او اگر از برند دیگری استفاده کند حتما ما از طریق قانونی این موضوع را پیگیری می کنیم.

کی‌روش  اما در گفت‌وگو با ایسنا درباره حاشیه‌های مطرح شده پیرامون مراسم امشب رونمایی از پیراهن تیم ملی گفت: در حال حاضر هیچ گونه صحبتی راجع به این مساله ندارم. اگر لازم می‌دانید، می‌توانید با آقای کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال یا آقای مقدس تماس بگیرید و با آنها صحبت کنید. این آقایان می‌توانند پاسخ‌گو باشند.

 

 

سایت گل