در شروع فصل با توجه به شرایطی که ملوان داشت خوشبین‌ترین هوادار این تیم  هم تصور نمی‌‌کرد این تیم […]

 

در شروع فصل با توجه به شرایطی که ملوان داشت خوشبین‌ترین هوادار این تیم  هم تصور نمی‌‌کرد این تیم چنین نتایجی را کسب کند و بالاتر از تیم‌هایی قرار گیرد   که با هزینه‌های بسیار زیاد حالا برای سقوط نکردن دست و پا می‌‌زنند!

 

 

 

هدف؛ اخراج اسکوچیچ!


در شروع فصل با توجه به شرایطی که ملوان داشت خوشبین‌ترین هوادار این تیم هم تصور نمی‌‌کرد این تیم چنین نتایجی را کسب کند و بالاتر از تیم‌هایی قرار گیرد که با هزینه‌های بسیار زیاد حالا برای سقوط نکردن دست و پا می‌‌زنند! قرار گرفتن ملوان اسکوچیچ نیمه بالای جدول به جز اینکه خیلی‌ها را شگفت‌زده کرده باعث شده خیلی‌ها نیز از این بابت ناراحت شوند! حال اینکه چرا این اتفاق در انزلی افتاده چیز جدیدی نیست و طبیعی به نظر می‌‌رسد!

 

 

تیمی که قرار بود سقوط کند


در ابتدا خیلی‌ها اعتقاد داشتند ملوان با این مدیریت و با سرمربیگری اسکوچیچ راهی جز سقوط در پیش نخواهد گرفت و هیچ امیدی به ماندنش نیست. هر کسی از یک تا دهها دلیل می‌‌آورد که ملوان برای سقوط بسته شده است! اما حال که تیم دراگان با کمترین امکانات و بدون بازیکنان بزرگ و نامی نتایج رضایت بخشی گرفته نظرها به سمت و سوی دیگر رفته و همه می‌‌خواهند هر طور شده نتایج این مربی را زیرسئوال برده و به نام دیگران ثبت کنند. یکی می‌‌گوید ملوان به خاطر قدمتی که دارد این نتایج را کسب کرده و نباید به نام دراگان نوشته شود. یکی دیگر این نتایج را جرقه می‌‌داند و مدعی است او با شانس و اقبال توانسته به اینجای جدول برسد! یکی ادعای جالب‌تری دارد و می‌‌گوید او مربی «مجانی» است و چون تیم نداشت سر از انزلی درآورده است! خلاصه هر کسی که نتایج خوب این فصل قوی سپیدا انزلی را می‌‌بیند. اصلا از «فن» او حرف نمی‌‌زند و همه چیز را به شانس و اقبال ربط می‌‌دهد.

 

 

بوی پول می‌آید؟

این داستان از جایی شروع شد که پای محجوب به انزلی باز شد و همه فکر کردند او با کلی پول و سرمایه پا به انزلی گذاشته و الان وقتش رسیده پروژه کنار گذاشتن دراگان به راه افتد! انگار خیلی‌ها به خوبی می‌‌دانند اگر فصل ‌آینده او در انزلی باشد چیزی دستگیرشان نمی‌‌شود و باید مثل لیگ سیزدهم دست خالی و البته بیکار به راهشان ادامه دهند.

 

 

صدا و سیما هم وارد می‌‌شود

 

حتی عده‌ای در یکی دو برنامه تلویزیونی (استان) نیز بیکار ننشسته‌اند و به جای نقد و بررسی نتایج خوب ملوان به طور حرفه‌ای دارند کاری می‌‌کنند تا دراگان اسکوچیچ با پیشکسوتان به جنگ رسانه‌ای برود و در این چند هفته پایانی لیگ هم نتیجه نگیرد و هم متوجه شود که بهتر است برای فصل بعد فکر انزلی نباشد و تیم دیگری برای خودش دست و پا کند. به قول ایراندوست همه چیز هدف‌دار است و آقایان به جای اینکه به دنبال تیم دیگر گیلان بروند به سراغ تیمی رفته‌اند که دارد خوب نتیجه می‌‌گیرد!

 

منبع : نود.نت