سرپرست باشگاه ملوان گفت: به مذاکره و تمدید قرار داد امیدواریم و در جلسه گذشته نیز مذاکرات خوبی با آقای […]

سرپرست باشگاه ملوان گفت: به مذاکره و تمدید قرار داد امیدواریم و در جلسه گذشته نیز مذاکرات خوبی با آقای اسکوچیچ و مدیر برنامه هایش داشتیم.

ناخدا حسین غلامی سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی، طی بیانیه ای پیروزی مسرت بخش تیم فوتبال ملوان را به مالک، اعضای هیات مدیره، مسوولان زحمتکش، اعضای کادر فنی، بازیکنان، هواداران و لیدرهای باشگاه ملوان تبریک گفت.

 

 

وی بیان داشت: هماهنگی و همدلی بازیکنان و کادر فنی در یک ماه اخیر باعث کسب نتایج خوب و خوشحالی هواداران گردیده و به امید خدا در بازی های باقی مانده نیز با کسب نتایج قابل توجه این روند ادامه خواهد یافت.

 

 

غلامی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، در خصوص جلسه آتی هیات مدیره تا قبل از بازی مقابل استقلال تهران اظهار داشت: قطعا یک فرد متخصص در امور بانکی و اقتصادی به نام آقای رضا الماسی به اعضای هیات مدیره اضافه خواهد شد.

 

 

 

وی تصریح کرد: همچنین آقای چراغپور نیز به عنوان مشاور مالک در امور آکادمی معرفی خواهد گردید.

 

 

وی با بیان این که فردا با مدیر برنامه های آقای اسکوچیچ در هتل المپیک تهران مذاکرات خود را پی گیری خواهیم نمود، افزود: در این جلسه منافع باشگاه و هواداران ملوان مد نظر قرار خواهد گرفت و از خط قرمزهایی که در مکتب ملوان وجود دارد، عبور نخواهیم کرد.

 

 

ناخدا حسین غلامی خاطرنشان کرد: به مذاکره و تمدید قرار داد امیدواریم و در جلسه گذشته نیزمذاکرات خوبی با آقای اسکوچیچ و مدیر برنامه هایش داشتیم.

 

 

سرپرست باشگاه ملوان در پایان گفت: یقین می دانیم اسکوچیچ مربی بسیار توانمندی است که جا دارد از ایشان به خاطر موفقیت هایش تشکر و قدر دانی نماییم.