رئیس کمیته مسابقات گفت: با وجود بارندگی برف و باران در انزلی اما تمامی بازی‌ها در این هفته برگزار خواهد […]

رئیس کمیته مسابقات گفت: با وجود بارندگی برف و باران در انزلی اما تمامی بازی‌ها در این هفته برگزار خواهد شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندر انزلی و نفت تهران در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر قرار است عصر امروز در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شود. هوای انزلی در این چند روز شاهد بارش برف و باران بوده و این احتمال وجود داشت که به این علت بازی برگزار نشود اما رئیس کمیته مسابقات در گفت‌وگو با فارس این موضوع را رد کرد و گفت: تمامی بازی ها این هفته برگزار خواهد شد مشکلی در این زمینه وجود ندارد به هر حال در این فصل از سال نباید به دنبال هوای صاف در شهرهای شمال کشور باشیم. در قانون هم وجود دارد که با توجه به شرایطی که می توان آب و هوای یک منطقه را پیش‌بینی کرد این امر صورت بگیرد تا مشکلی در خصوص برگزاری بازی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: تکنولوژی پیشرفت کرده و هم‌اکنون می توان آب و هوای روزهای آینده را هم پیش‌بینی کرد. با توجه به این موضوع مسئولان باید شرایط ورزشگاه و چمن را مهیا کنند. نماینده ما در انزلی گزارشی را به ما ارائه نکرده است و این دیدار برگزار خواهد شد. تنها نماینده ما در کرمان در خصوص دیدار مس سوالی پرسید که ما به او جواب دادیم و سایر نمایندگان ما موردی را گزارش نکردند.

رئیس کمیته مسابقات در مورد اینکه نماینده کرمان چه مسئله‌ای را با او در میان گذاشته تاکید کرد: مسئله خاصی نبود او یک راهنمایی از ما خواست که ما هم این کار را انجام دادیم.