در نظرسنجی بزرگ پیامکی “ملوان کلاب” شرکت کنید . محبوبترین بازیکن شما در ملوان کدام یک از این شش گزینه […]

در نظرسنجی بزرگ پیامکی “ملوان کلاب” شرکت کنید . محبوبترین بازیکن شما در ملوان کدام یک از این شش گزینه می باشد ؟ عدد گزینه ی مورد نظر را از طریق پیام کوتاه به شماره “۳۰۰۰۹۹۰۰۹۹۰۱۸۱” ارسال نمایید .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” طبق سنت هر ساله در روزهای پایانی سال و نزدیک به سالروز تاسیس وبسایت ، نظرسنجی بزرگ محبوب ترین بازیکن ملوان از نظر هواداران را برگزار می کند .

 

ما برای این امر با پیشکسوتان باشگاه و هواداران گفتگو کردیم و در نهایت ۶ نفر از بازیکنان ملوان را برای این نظرسنجی برگزیدیم . البته حضور این بازیکنان به این معنا نیست که سایر بازیکنان ملوان در میان هواداران محبوب نیستند ، بلکه هر کس که لباس ملوان را بر تن می کند برای همه ی هواداران محبوب است و به دلیل محدودیت امکانات در سیستم پنل اس ام اس تصمیم گرفتیم ۶ گزینه را مطرح نماییم .

 

در سالهای گذشته سید جلال رافخایی ، سعید سالارزاده ، محسن مسلمان و پژمان نوری از سوی هواداران در نظرسنجی “ملوان کلاب” به عنوان محبوبترین بازیکن ملوان برگزیده شدند و در مراسم جشن سالروز تاسیس “ملوان کلاب” با حضور هواداران از آنها تقدیر به عمل آمد و در همین راستا در سال جاری نیز این اتفاق خواهد افتاد . گزینه ها از بازیکنان حال حاضر ملوان متشکل هستند و بازیکنان جدا شده از تیم در نظرسنجی حضور ندارند .

 

این نظرسنجی فقط در مورد بازیکن “محبوب” شماست و نظرسنجی در مورد فنی ترین بازیکن سال میان پیشکسوتان و مربیان تیمهای پایه ی باشگاه انجام و معرفی خواهد شد .

 

گزینه ها به ترتیب حروف الفبا :

 

۱– مهدی دغاغله

۲– سید جلال رافخایی

۳– مازیار زارع

۴– امیرحسین فشنگچی

۵– سیامک کوروشی

۶– سعید یوسف زاده

 

لطفا “عدد” گزینه مورد نظرتان را با پیام کوتاه به شماره “۳۰۰۰۹۹۰۰۹۹۰۱۸۱” ارسال نمایید .

 

ساعت ۱۲ شب ۱ اسفند ماه پایان نظرسنجی می باشد .

 

از هواداران عزیز خواهشمندیم از دوستان خود نیز برای شرکت در نظرسنجی دعوت نمایند تا یک جامعه ی آماری دقیق در این خصوص داشته باشیم .