سید جلال رافخایی این روزها عملکرد خوبی در تیمش دارد براین اساس احتمال دارد که یکی از مسافران جام جهانی […]

سید جلال رافخایی این روزها عملکرد خوبی در تیمش دارد براین اساس احتمال دارد که یکی از مسافران جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باشد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران سید جلال رافخایی مهاجم تیم فوتبال ملوان این روزها عملکرد خوبی در تیمش دارد براین اساس احتمال دارد که یکی از مسافران جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باشد، حضور سید جلال رافخایی در لیست احتمالی کی‌روش برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باعث شد تا عملکرد این بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم.
سید جلال رافخایی در چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۳ در بندر انزلی به دنیا آمد و در همان جا زندگی می‌کند، رافخایی هم‌اکنون در تیم ملوان فعالیت می‌کند.
سید جلال تا سه سال گذشته در پست مدافع در تیم ملوان بازی می‌کرد ولی قدرت تهاجمی و گل‌زنی وی در تمرینات سبب گردید در پست مهاجمی به فوتبال ادامه بدهد و هم‌اکنون در پست مهاجم درتیم ملوان بازی می‌کند، رافخایی فوتبال را از تیم نوجوانان استقلال انزلی شروع کرد و پس از با حضور در تیم‌های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان انزلی به فعالیتش ادامه داد.
قدرت گل زنی سید جلال رافخایی در تیم امید ملوان باعث شد تا به عنوان آقای گل مسابقات لیگ ایران و قهرمان آن مسابقات معرفی گردد.
رافخایی در لیگ برتر فوتبال ایران در سال ۱۳۹۰ – ۱۳۸۹ درتیم ذوب‌آهن اصفهان بازی می‌کرد.

وی فعالیت ملی خود را از سال ۲۰۰۸ با دعوت علی دایی شروع کرد و اولین بازی ملی خود را در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۸۷ مقابل تیم ملی فلسطین انجام داد و اولین گل ملی خود را در این دیدار به ثمر رساند.