سرمربی تیم ملوان انزلی گفت: در مقابل نفت تهران بازی سختی در پیش داریم.       به گزارش خبرگزاری […]

سرمربی تیم ملوان انزلی گفت: در مقابل نفت تهران بازی سختی در پیش داریم.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر انزلی، دراگان اسکوچیچ عصر امروز در نشست خبری قبل از بازی تیم‌های بندر انزلی و نفت تهران اظهار کرد: به نتایج گذشته کاری ندارم و می‌دانم نفت تیم خوبی است و هماهنگ بازی می‌کند.

وی با بیان اینکه فردا کار سختی درمقابل نفت تهران داریم، افزود: زیرا در بازی‌های گذشته نشان دادیم که می‌توانیم خوب بازی کنیم و امیدواریم فردا اینگونه باشد و انتظار پیروزی را داریم.

این سرمربی درباره مصدومان بازی فردا گفت: سید جلال رافخایی مصدوم است و با توجه به اینکه در تمرین‌ها حضور داشته است اما به بازی فردا نمی‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: سید احمد آهی با ماسک در تمرینات حاضر شد و باید فردا بازی کند زیرا بنده تصمیم گیرنده هستم.

اسکوچیچ نیمه دوم بازی را مهم دانست و متذکر شد: مهم است که در بیشتر بازی‌ها در نیمه دوم برنده باشیم و به این موضوع توجه ندارم که در چه زمانی گل می‌خوریم.

وی یادآور شد: در برخی مواقع گل خوردن به عدم تمرکز بازیکنان بستگی دارد اما این موضوع برای تمام بازی نیست و مهم این است که در ۹۰ دقیقه بازی پیروز باشیم.

سرمربی ملوان انزلی چمن ورزشگاه تختی را مساعد بازی کردن ندانست و خاطرنشان کرد: چمن مصنوعی برای تمرین خوب است اما به درد بازی نمی‌خورد.

وی استفاده از بازیکنان قدرتی را بستگی به وضعیت جوی در روز بازی عنوان کرد و متذکر شد: ممکن است ۵ دقیقه قبل از بازی تصمیم نهایی را اتخاذ کنم.

اسکوچیچ تصریح کرد: تلاش می‌کنم بازیکنان خوب را از پایه به تیم ملوان اضافه کنم و اکنون علی‌نژاد بازیکن جدید با تیم ملوان ملوان تمرین می‌کند.

به گفته وی، تاکنون تیم ملوان نتیجه خوبی گرفته است زیرا امسال شرایط بسیار سخت بود و بنده همانگونه که در مصاحبه‌های گذشته گفتم از بازیکنان تیم ملوان راضی هستم و این جایگاه در جدول مناسب است.

به گزارش فارس، به دلیل دیرتر حرکت کردن از تهران، یحیی گل‌محمدی سرمربی نفت تهران به نشست خبری قبل از بازی نرسید.