داوران: – شاهین حاج بابایی کمکها: رحیم شاهین ، علیرضا کناری داور چهارم: علی صفایی شاهین حاجی بابایی از سال […]

داوران:

– شاهین حاج بابایی کمکها: رحیم شاهین ، علیرضا کناری داور چهارم: علی صفاییشاهین حاجی بابایی از سال ۱۳۸۲ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۱) است. حاجی بابایی از سال ۱۳۷۸۲ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. حاجی بابایی در رشته کارشناسی حسابداری تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان کارشناس حسابداری و در رشته تخصصی اش فعالیت می کند. وی در این فصل تنها یک بار برای ملوان به قضاوت پرداخت که آن هم به شکست خانگی ملوان مقابل راه آهن سورینت انجامید . حاج بابایی در این فصل ۱۱ بار قاضی میادین بوده است که در آنها ۴۳ کارت زرد و ۳ کارت قرمز خود بهره برده است همچنین او در تاریخ لیگ برتر ۴۱ بار داور وسط بوده است که در طول قضاوت خود ۱۶۲ کارت زرد و ۶ کارت قرمز را از جیب خود بیرون کشیده است .

ناظر داوری:

محمود رفیعی

محرومان:

مصدومان:

– احمد آهی

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۳۵ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و با برد در بهترین حالت یک رده صعود خواهد داشت، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  وجود ندارد.

آخرین دیدار :

– ملوان ۱ – ۱ تراکتورسازی

– نفت تهران ۲ – ۱ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۰% این مسابقات را با برد(۰)، ۴۲.۸% را با مساوی(۳) و ۵۷.۲% را با شکست(۴) پشت سر گذاشته است.

عکس نوشت:

عکس فوق مربوط به دیدار دو تیم در انزلی در چارچوب دوره نهم لیگ برتر می باشد که با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت، تک گل ملوان را پویا نزهتی در دقیقه ۲۷ به ثمر رساند.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی،مازیار زارع، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، محمد پوررحمت الله، شاهین ثاقبی، محسن یوسفی ، مهدی دغاغله و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و نفت تهران از هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۳ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم بارانی خواهد بود.
– ملوان تا کنون در ۴ دوره ای که نفت تهران در لیگ برتر حضور دارد موفق به  برد این نشده است!

– در ۷ دیدار دو تیم ۱۳ گل رد و بدل شده که سهم ملوان ۳ و سهم نفت ۱۰ گل می باشد.
– پرگل ترین دیدار های دو تیم مربوط به ۲ برد تیم نفت تهران با نتیجه ۳ بر ۱ می باشد که یکی در انزلی و دیگری در تهران بدست آمد.

– ملوان با کسب ۱۷ امتیاز در خانه تیم هشتم از این حیث می باشد و نفت با کسب ۲۴ امتیاز در خارج خانه بهترین تیم در بازی های بیرون از خانه است!

– حسین ابراهیمی تنها بازیکنی است که سابقه حضور در دو تیم را در کارنامه دارد.

-این دیدار می تواند آخرین شانس ملوان برای رسیدن به کسی سهمیه آسیایی باشد، در مقابل نفت تهران برای ماندن در کورس قهرمانی به امتیازات این دیدار نیازمندست و مطمئنا باید شاهد یک دیدار جذاب بود.

 

به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)