بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: ای کاش حالا که بانوان تماشاگر زیادی ندارند و مسابقات‌شان پخش نمی‌شود […]

 

بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: ای کاش حالا که بانوان تماشاگر زیادی ندارند و مسابقات‌شان پخش نمی‌شود برنامه ۹۰ داشتند.

 

 

سارا قمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مسابقات امسال لیگ برتر و کیفیت آن، گفت: رقابت‌ها امسال بهتر است. من شوکه شدم و دیدم تیم‌های بازی‌های متفاوتی ارائه کرده‌اند. در سال‌های گذشته همیشه می‌گفتند بم و ملوان، ولی  تیم‌های انتهای جدول هم خوب رقابت می‌کنند و کیفیت بازی‌ها بالا رفته است. حالا دیگر مدعیان فقط دو تیم نیستند.

وی درباره اینکه اسپانسرها حمایتی از بانوان ندارند، اظهار داشت: ای کاش ما هم برنامه ۹۰ داشتیم. از فوتبال بانوان نه عکسی وجود دارد و نه تماشاگران زیادی دارند. برنامه‌ای هم درباره آنها پخش نمی‌شود. البته گاهی اوقات ۹۰ کمی از برنامه خود را به بانوان اختصاص داده است. وقتی عکسی از فوتبال بانوان کار نشود اسپانسرها هم تمایلی برای حمایت ندارند، اما در بخش مردان کافی است که عکس بازیکنی با لباس که روی آن تبلیغ شده در جایی منتشر شود، می‌دانید آن اسپانسر چقدر سود می‌کند؟ فوتبال مردان ویترین است.

 

* سال گذشته با اشتباه داوران خانم‌گلی را از دست دادم

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال ملوان درباره خانم‌گلی‌اش در نیم‌فصل اول، گفت: در حال حاضر ۳ گل از مریم رحیمی بیشتر زده‌ام. سال گذشته هم هر دو به یک اندازه گل زده‌ بودیم، اما داوران به اشتباه یک گل را بیشتر به نام او ثبت کردند و رحیمی خانم گل شد. رحیمی بهترین دوست من و یکی از بازیکنان خوب ایران است و من او را قبول دارم، اما من هم برای این عنوان تلاش می‌کنم.

 

* یک تیم تلاش کرد تا این عنوان را کسب کردم

قمی ادامه داد: در فوتبال بانوان پولی وجود ندارد و من به دلیل علاقه‌ای که دارم دوست دارم مقام‌های مختلف را برای تیمم و همچنین تیم ملی کسب کنم. البته برای این عنوان فقط من نبوده‌ام و تمامی بازیکنان تلاش کردند تا سارا قمی گل بزند.

وی با بیان اینکه ما در فوتبال بانوان نسل سوخته هستیم، اظهار داشت: همان طور که در گذشته در فوتبال پول نبود و مرحوم قایقران و همچنین پروین نسل سوخته بودند ما هم در بانوان به همین صورت هستیم.

 

* بگویم پول برایم مهم نیست دروغ گفته‌ام

این فوتبالیست تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا با اینکه پیشنهادات بیشتری از تیم‌های دیگر داشته و باز هم در ملوان مانده، تصریح کرد: خودم بازیکن بومی گیلان هستم. اگر هم بگویم پول برایم مهم نیست دروغ گفته‌ام، اما ملوان خواسته ما را برآورده کرده است. من پیشنهادات زیادی داشته‌ام که به همه آنها گفته‌ام با ملوان قرارداد ۵ ساله دارم.

 

منبع : فارس