صادق درودگر گفت: دستمزد دراگان اسکوچیچ برای این فصل ۱۲۰ هزار دلار است که یکی از مربیان ایرانی این دستمزد […]

صادق درودگر گفت: دستمزد دراگان اسکوچیچ برای این فصل ۱۲۰ هزار دلار است که یکی از مربیان ایرانی این دستمزد را توهین به خودش تلقی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

صادق درودگر درباره اظهاراتی که اردشیر پورنعمت علیه اسکوچیچ انجام داده و او را شایسته حضور در تیم ملوان ندانسته گفت: پورنعمت یکی از افراد زحمتکش برای فوتبال است که سالها در فوتبال بوده و در مقطع زمانی هم مدیریت باشگاه ملوان را برعهده داشته است اما ظاهراً ایشان به خاطر برخی صحبت‌های دراگان نارحت شده بودند که این حرف‌ها را زده بودند اما سرمربی ملوان قصد توهین به پورنعمت رانداشته و فقط گفته است درست نیست که از فردی که در فوتبال ما فعالیت ندارد و در کشوری فعالیت می‌کند در مورد من نظرخواهی شود.دراگان فرد محترمی است و هیچگاه به کسی توهین نمی‌کند.

 

به گزارش فارس،وی ادامه داد: پورنعمت که خودش یک انزلی‌چی است و مطمناً دوست دارد ملوان موفق شود قطعاً دلش برای ملوان می‌سوزد اما به ایشان می‌گویم قبل از آنکه اسکوچیچ را به ملوان بیاورم می‌خواستم برند کراوس را بیاورم مربی‌ای که در داماش حضور داشت اما وقتی با ایران‌دوست همفکری کردم او گفت که این مربی موفقیتی نداشته است ضمن اینکه دستمزدی هم که خواسته بود خیلی بالا بود و ما با او چک و چانه زدیم تا مبلغ پائین‌تری را از ما بگیرد اما بعد از آنکه ایراندوست این صحبت‌ها را کرد به سراغ مربیان دیگر رفتم.

 

مدیرعامل سابق ملوان تصریح کرد: ۲۰ رزومه کاری از ۲۰ مربی به دستم رسید که در بین آنها اسکوچیچ یک رزومه عالی داشت، او ۵ مقام قهرمانی در کارنامه‌اش بود و یک تیم در خطر سقوط را مانع از سقوطش شده بود و همان تیم را به مقام قهرمانی حذفی رسانده بود. تداوم موفقیت‌های او نشان می‌دهد که موفقیت‌های او شانسی نبوده است.

 

درودگر در مورد اینکه اسکوچیچ گفته دستمزد یک سال من در ملوان به اندازه ۴۰ روز کار در النصر عربستان بود، گفت: ما در این فصل با او قرارداد ۱۲۰هزار دلاری بستیم که رقم بسیار پائینی بود و واقعیت این است که من از شرایطی که دراگان داشت از نظر مالی سوءاستفاده کردم. او پلیپ روده داشت و عمل کرده بود و دوره نقاهت را می‌گذراند در هر حال من او را با این رقم پائین به ملوان آوردم رقمی که یکی از مربیان شاغل در لیگ برتر که اکنون دستیار مربی است آن را توهین به خود تلقی کرد و من قبل از حضور اسکوچیچ به او پیشنهاد سرمربی‌گری ملوان را دادم اما او دستمزد ۲۰۰میلیون تومانی را توهین دانست و گفت این رقم در شأن من نیست، لیگ‌های دسته اول مبالغ بالاتر از این را به من می‌دهد.

 

وی افزود: در هر حال اکنون از همه ملوانی‌ها می‌خواهم که تمرکز خود را بر روی ملوان بگذارند و همه انزلی‌چی‌ها به این تیم کمک کنند. پورنعمت هم یک فرد تحصیل‌کرده است و قطعاً می‌خواهد که ملوان موفق شود. من هم آرزویم موفقیت ملوان است و دوست دارم مسیر رشدو پیشرفتی را که من در ملوان شروع کردم ادامه داشته باشد.

 

درودگر در مورد اینکه اسکوچیچ فصل بعد در ملوان می‌ماند یا نه،‌گفت: بهتر است در این زمینه صحبت نکنم چون من هر حرفی بزنم ممکن است تعبیر دیگری از آن شود و شاید همکاران محجوب برنامه‌های خودشان را داشته باشند و صحبت‌های من به برنامه‌های آنها لطمه بزند ولی من همواره برای ملوان آرزوی موفقیت می‌کنم.