اختصاصی – بدون شک شماره ی “۲۳” ملوان یکی از بهترین های این فصل لیگ برتر ایران تا اینجای کار […]

اختصاصی – بدون شک شماره ی “۲۳” ملوان یکی از بهترین های این فصل لیگ برتر ایران تا اینجای کار بوده است . گلسازترین بازیکن لیگ برتر پس از هفته ها مصدومیت مقابل تراکتورسازی ۲۰ دقیقه به میدان رفت و اتفاقا یک پنالتی درست نیز به اعتقاد کارشناسان داوری گرفت که داور رای به ادامه ی بازی داد . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با امیرحسین فشنگچی ترتیب داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

 

ملوان کلاب : بعد از چند هفته مصدومیت به میادین برگشتی ، بازی با تراکتور چطور بود ؟

 

بعد از چند هفته بازی کردم و به هر حال کمی ترس داشتم اما راضی بودم و حتما در بازی های آینده به شرایط آرمانی خواهم رسید . تیم ما هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم خوب بازی کرد و موقعیت های بسیار خوبی خلق کردیم ، داور هم یک پنالتی مسلم را برای ما نگرفت ، در مجموع فکر میکنم ملوان در این دیدار مستحق برد بود .

 

ملوان کلاب : تا اینجا بهترین گلساز لیگ هستی با توجه به اینکه هفته های زیادی رو هم در خط دفاعی بازی کردی ، در سالهای گذشته همچین شرایطی رو داشتی ؟

 

به هر حال همه ی بچه ها در زمین زحمت می کشند و من هم با توجه به پستم سعی می کنم در خدمت تیم باشم و وظیفه ام را انجام دهم ، خدا را شکر می کنم که با کمک بچه ها توانستم کاری که از دستم بر می آمد را انجام دهم . شش هفته دیگر هم تا پایان مسابقات مانده و می توانم باز هم این آمار را بهتر کنم .

 

ملوان کلاب : فشنگچی ملوان با فشنگچی پرسپولیس بسیار متفاوت است ! خودت اینطور احساس نمی کنی ؟

 

باید قبول کنیم که شرایط بازی کردن در پرسپولیس و استقلال با سایر تیمها متفاوت است و در این تیمها جا افتادن کار دشواری است ، در این تیم ها هم استرس بیشتر است ، هم هواداران توقعات بالاتری نسبت به سایر تیم ها دارند ، به دلیل این فشارهاست که شاید خیلی ها نتوانند در این تیمها توانایی اصلی خودشان را نشان دهند . خود من دو سال آخرین که در پرسپولیس بازی کردم اصلا در پست خودم نبودم که شاید این هم مزید بر علت شد که نتوانم خودم باشم . خدا رو شکر در ملوان شرایطم بسیار خوب است و راضی هستم .

 

ملوان کلاب : درست است که برای آخرین اردوی تیم ملی حتی پاسپورتت را هم فدراسیون گرفت اما به تیم ملی دعوت نشدی ؟

 

بله درسته فدراسیون دنبال پاسپورتم بود و پاسپورتم را گرفتند اما خوب قسمت نشد دعوت شوم ، بسیار امیدوارم که در اردوهای بعد تیم ملی حضور داشته باشم ، چون واقعا دوست دارم با تیم ملی به جام جهانی بروم . در درجه ی اول سعی می کنم برای ملوان موثر باشم و با کمک خدا و آمادگی که دارم نظر کارلوس کی روش را جلب کنم برای حضور در برزیل .

 

ملوان کلاب : دراگان اسکوچیچ ؟

 

دراگان جزو معدود مربیان واقعا خوب  خارجی است که به ایران آمده  ، هم خوب فوتبال را می فهمد و هم با توجه به ابزار کمی که در این فصل در اختیار داشت به خوبی خواسته هایش را به تیم دیکته و اجرا کرد . اسکوچیچ از داشته های تیم به نحو احسن استفاده کرد و به نظرم مربی بزرگی است .

 

ملوان کلاب : قراردادت پایان فصل به اتمام می رسد ، در ملوان می مانی ؟

 

اگر شرایط مهیا باشد چرا نمانم ؟ من در این تیم جا افتاده ام و شرایط بسیار خوبی دارم و دوست دارم در انزلی بمانم .

 

ملوان کلاب : نظرت در مورد بازی هفته ی آینده ملوان با نفت تهران چیست ؟

 

نفت تیم بسیار جوان و خوبی است که مربی باهوشی دارد و در رده های بالای جدول حضور دارند ، ما هم نشان دادیم که تیم دست و پا بسته ای نیستیم و میتوانیم مقابل تیمهای قوی خوب ظاهر شویم . اول فصل همه میگفتند ملوان سقوط می کند اما الان می بینید که شرایط تیم چقدر خوب است ، هنوز شش بازی باقی مانده و من فکر میکنم حتی برای آسیایی شدن هم شانس داریم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ؟

 

هواداری ملوان برای ما سنگ تمام گذاشتند ، اوایل فصل مشکلاتی بود و هواداران از شرایط تیم ناراضی بودند اما مطمئنا چون آنها پشت تیم هستند ما توانستیم نتایج خوبی بگیریم . سرمایه ملوان همین هواداران هستند که باید از پشتیبانی فوق العادشان تشکر کنم . وقتی می خواستم به انزلی بیایم می گفتند انزلیچی ها دوست ندارند غیر بومی به شهرشان بیاید و از این حرفها اما از همان ابتدا در برخوردی که با مردم داشتم آنها بسیار خونگرم بودند و هیچ مشکلی در انزلی تا کنون نداشتم و انزلیچی ها به من و ملوان بسیار کمک کردند دست همه شان درد نکند .

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)