تیم فوتسال “ملوان کلاب” که ۸ ماه است به صورت مداوم تمرین می کند ، برای شرکت در لیگ زیرگروه […]

تیم فوتسال “ملوان کلاب” که ۸ ماه است به صورت مداوم تمرین می کند ، برای شرکت در لیگ زیرگروه استان زیر پوشش باشگاه ملوان خواهد رفت .

 

در حالی که سال هاست شهر فوتبال خیز انزلی هیچ تیم فوتسالی ندارد ، سایت “ملوان کلاب” تصمیم گرفت با کمک پیشکسوت و رئیس آکادمی باشگاه نصرت ایراندوست تیم فوتسالی را به صورت دائمی راه اندازه کند و در اولین سال توانست مقام سوم جام رمضان انزلی بین ۵۰ تیم را کسب کند و حالا با جمع کردن بازیکنان خوب فوتسال انزلی تیم خود را تقویت کرده و پس از ۸ ماه تمرین مداوم تصمیم به شرکت در مسابقات لیگ زیر گروه استان گرفت تا فوتسال انزلی را از حالت اغما خارج نماید .

 

تیم داری در شرایط اقتصادی این روزها بسیار هزینه بردار است و زمانی که در مورد این تیم با مالک باشگاه و ناخدا غلامی مدیرعامل باشگاه صحبت شد ایشان موافقت خود را برای حمایت از این رشته و تیم فوتسالی که ماه هاست به سختی تمرین می کند اعلام داشتند تا در آستانه ی مسابقات زیر گروه استان ، این تیم را زیر پوشش باشگاه ملوان قرار دهند .

 

روز یکشنبه و پس از بازی ملوان – تراکتور ، سیروس محجوب به همراه ناخدا حسین غلامی در محل تمرین تیم فوتسال “ملوان کلاب” حضور یافتند و با بازیکنان صحبت کردند و قول همکاری و حمایت از این تیم را دادند .

 

می بایست از سیروس محجوب تشکر ویژه نماییم که در راه پیشرفت فوتسال شهر انزلی گام مهمی را برداشتند در حالی که این اتفاق سال هاست که در این شهر رخ نداده . همچنین از هیئت فوتبال شهرستان انزلی و سعید سالارزاده بازیکن سابق ملوان و حال حاضر فولاد خوزستان که در قرار دادن سالن و امکانات برای تیم “ملوان کلاب” همکاری بسیار خوبی داشتند بی نهایت سپاسگذاریم .

 

تیم فوتسال ملوان کلاب در حال حاضر با ۲۰ بازیکن به صورت منظم سه جلسه در هفته تمرین می کند و برای مسابقات فوتسال زیر گروه استان گیلان که اسفند ماه سال جاری آغاز خواهد شد ، آماده می شود .