شاگردان کلارن سیدورف در حالی که میهمان کالیاری بودند موفق شدند برد را با باخت عوض کنند.   به گزارش […]

شاگردان کلارن سیدورف در حالی که میهمان کالیاری بودند موفق شدند برد را با باخت عوض کنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های هفته بیست‌ویکم سری A ایتالیا عصر امروز (یک‌شنبه) با انجام ۶ دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های میلان، لیورنو، پارما و تورینو مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در یکی از این دیدارها تیم فوتبال کالیاری در خانه خود پذیرای میلان بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک روسونری خاتمه یافت. در این بازی ابتدا کالیاری با گلی که مارکو سائو در دقیقه ۲۸ به ثمر رساند از میهمان خود پیش افتاد. بازی با همین نتیجه رو به پایان بود که ماریو بالوتلی در دقیقه ۸۷ نتیجه را به تساوی کشاند و ۲ دقیقه بعد شاگردان کلارنس سیدورف با گلی که جامپائولو پاتزینی وارد دروازه کالیاری کرد نتیجه بازی را به سود خود تغییر دادند.

این دومین پیروزی سیدورف با میلان در دومین حضورش روی نیمکت این تیم بود. میلان با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. کالیاری هم با این شکست ۲۱ امتیازی شد و در رده چهاردهم قرار گرفت.

در دیداری دیگر هم اینتر در خانه خود به مصاف کاتانیای قعرنشین رفت که جدال ۲ تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل انجامید. با این نتیجه اینتر با ۳۳ امتیاز جایگاه پنجمی خود را حفظ کرد و کاتانیا هم با ۱۴ امتیاز همچنان تیم آخر جدول ۲۰ تیم این رقابت‌ها است.

در سایر دیدارهای برگزارشده هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:


لیورنو ۳ – ساسولو یک

پارما یک – اودینزه صفر

سامپدوریا یک – بولونیا یک

تورینو یک – آتالانتا صفر

 

ورونا یک – آ اس رم ۳

در آخرین دیدار هفته هم از ساعت ۲۳:۱۵ امشب فیورنتینا در خانه خود میزبان جنوا است.
در حال حاضر در جدول رده‌بندی سری A ایتالیا تیم‌های یوونتوس، رم و ناپولی به ترتیب با ۵۶، ۵۰ و ۴۴ امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.