رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از بازگشت امتیاز ملوان در صورت مشاهده رفتار پسندیده هواداران خبر داد. باشگاه ملوان طی […]

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از بازگشت امتیاز ملوان در صورت مشاهده رفتار پسندیده هواداران خبر داد.

باشگاه ملوان طی نامه ای از فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا یک امتیاز کسر شده از تیم ملوان مجددا بازگردانده شود.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، در جلسه پیش از بازی تیم های ملوان و تراکتور سازی، نمایندگان دو باشگاه ریشه دار و مردمی ملوان و تراکتور سازی از نماینده فدراسیون فوتبال در خواست کردند با توجه به رفتار خوب هواداران هر دو تیم در چندین بازی اخیر، یک امتیاز کسر شده از این دو تیم بازگردانده شود.

 

به همین جهت نمایندگان دو باشگاه در حضور مسوولین هیات فوتبال انزلی و نیروی انتظامی ضمن ارتباط تلفنی با رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تقاضای خود را مطرح نمودند که دکتر حسن زاده از این امر استقبال نمود و گفت با توجه به این که در مقررات فدراسیون فوتبال هم موارد تنبیه گنجانده شده و هم موارد تشویق در نظر گرفته شده است، بنابر این در صورت مشاهده رفتار پسندیده از تماشاگران ملوان و تراکتور سازی، این احتمال وجود خواهد داشت که امتیاز کسر شده از این تیم ها به آنها باز گردانده شود.

 

دکتر اسماعیل حسن زاده تصریح کرد: در صورت مشاهده رفتار خوب از هواداران تیم ها، یقینا کمیته انضباطی موضوع فوق را به صورت جدی مورد رسیدگی و پی گیری قرار خواهد داد.