سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: دنبال تساوی نیستم اما این نتیجه منصفانه بود.       به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: دنبال تساوی نیستم اما این نتیجه منصفانه بود.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: فکر می‌کنم خوب بازی کردیم البته هیچ وقت به تساوی راضی نیستم. نتیجه منصفانه بود در این زمین نا هموار بازیسازی و حمله کردن سخت بود؛ اما در مجموع راضی هستم، چون بازیکنان ما تمام تلاش خود را انجام دادند.


وی در مورد انتقال مازیار زارع به خط دفاع و استفاده از پوررحمت الله در خط هافبک افزود: پوررحمت‌الله بازیکن جوانی است. از کار او راضی هستم چرا که بازی بازیکنان جوان نوسان دارند؛ اما او همیشه خوب بازی می کند.


سرمربی ملوان در مورد اینکه آیا نباید یک امتیاز کسر شده از این تیم بازگردانده شود، خاطرنشان کرد: اگر در بین هواداران اتفاقی بیفتد نمی شود با گرفتن امتیاز تیم را تنبیه کرد. بلکه باید جریمه مالی انجام داد. مثلا در بازی اینترمیلان و آث میلان با این شرایط باید ۲۷ امتیاز از این دو تیم کسر کرد چراکه از لحظه گرم کردن تا رفتن به خانه به یکدیگر فحاشی می کنند. اصلاً دوست ندارم کسی مشکل درست کند؛ اما باید درک کنیم فوتبال سینما نیست.

آمدیم لذت ببریم و باید صبور باشیم. در دیدار مقابل سایپا وقتی در دقایق پایانی گل زدیم از خوشحالی ما حریف عصبانی شد؛ اما واقعاً می خواستم خوشحالی خود را نشان دهم.


وی در مورد بازگشت امیر حسین فشنگچی عنوان کرد: این بازیکن مدت‌ها بازی نکرده و فرم خود را از دست داده بود. او مثل سایر نفرات برای من مهم است و به او نیاز دارم. بچه های من همه خوب هستند و خوشحالم که مربی چنین تیمی هستم. واقعاً بازیکنان ما فوق‌العا
ده هستند.