مدافع تراکتورسازی معتقد است اگر این تیم مثل چند روز اخیر آرامش داشته باشد می‌تواند به روزهای خوبش برگردد.   […]

مدافع تراکتورسازی معتقد است اگر این تیم مثل چند روز اخیر آرامش داشته باشد می‌تواند به روزهای خوبش برگردد.

 

 

 

محمد نصرتی در گفت و گو با  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت فعلی تراکتورسازی برای بازی روز یکشنبه مقابل ملوان گفت: بعد از برد در جام حذفی مقابل راه آهن، شرایط خوبی داریم و تمرینات هم بدون مشکل و حاشیه دنبال می شود. الان آرامش داریم و این از همه چیز مهمتر است. ما می‌توانیم اوج بگیریم به شرطی که آرامش داشته باشیم. این هفته بازی سختی با ملوان داریم ولی باید ببریم تا شانس خود را برای صعود به رده های بالاتر بیشتر کنیم.

او در خصوص وضعیت کادر فنی تراکتورسازی و اینکه چه کسی قرار است هدایت سرخ پوشان تبریزی را بر عهده بگیرد تاکید کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و آقای باغ آبادی به عنوان سرمربی کارش را انجام می دهد. این تصمیمی است که باشگاه گرفته و نمی دانم چه کسی قرار است سرمربی شود و چه تصمیمی می خواهند بگیرند .فقط امیدوارم هر اتفاقی می افتد به صلاح تراکتورسازی باشد.

نصرتی در خصوص شرایط تراکتورسازی در جام حذفی اظهار داشت: قهرمانی ما در لیگ غیر ممکن نیست ولی خیلی سخت شده به همین دلیل باید روی جام حذفی تمرکز بالایی داشته باشیم. امسال باید یک جام به هواداران و مردم تبریز بدهیم چون آنها در این چند سال با تعصب مثال زدنی‌شان از تیم حمایت کردند. امیدوارم در پایان فصل با گرفتن یک جام، آنها را خوشحال کنیم.

نصرتی در پاسخ به این سوال که ترجیح می دهید در نیمه نهایی جام حذفی با پرسپولیس بازی کنید یا فولاد تاکید کرد: برای ما فرقی ندارد. هر دو تیم از تیم های خوب ایران هستند ولی ما اگر قهرمانی می خواهیم باید تحت هر شرایطی برنده شویم و فرقی ندارد حریف مان کدام تیم باشد.