سید جلال رافخایی و امیرحسین فشنگچی به آمادگی نسبی برای دیدار با تراکتورسازی رسیدند.   بابک صیاد پزشک تیم ملوان […]

سید جلال رافخایی و امیرحسین فشنگچی به آمادگی نسبی برای دیدار با تراکتورسازی رسیدند.

 


بابک صیاد پزشک تیم ملوان در گفت و گو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان “ملوان کلاب” گفت: جلال رافخایی با زحمت هایی که خود وی در طول هفته گذشته کشید و با کمک شایان فیزیوتراپیست های تیم آقایان امیرمسعود جمالی و شاهرخ جلالی، مصدومیت خود را به میزان زیادی کاهش داده و به مرز ۷۵ درصد آمادگی برای بازی کردن رسیده است.

 

او در تمرین امروز پا به پای سایرین تمرین کرد ولی در پایان  درد اندکی داشت که ما امیدواریم این درد تا روز یکشنبه برطرف شود.

 

دکتر صیاد با ستایش از کار بزرگ جلال رافخایی برای رفع زودتر مصدومیتش گفت: او مصدومیتی که حدود ۳ هفته زمان برای درمان آن لازم بود را با تلاش فراوان در عرض کم تر از ۱۰ روز به مرز ۷۵ درصد آمادگی رساند.

 

وی در خصوص مصدومیت امیرحسین فشنگچی اضافه کرد: مصدومیت فشنگچی نیز به طور کامل برطرف شده و سه روز است که با تیم تمرین می کند اما به دلیل طولانی بودن دوره ی مصدومیتش چند وقتی را از تمرینات تیم دور بوده است ..

 

دکتر صیاد در پایان گفت: تیم پزشکی ملوان تمام تلاش خود را برای رفع مصدومیت این دو بازیکن ارزشمند انجام داد تا در بازی مهم روز یکشنبه حضور داشته باشند. اما به دلیل اینکه مدت زیادی از تمرینات تیم دور بوده اند باید دید که دراگان اسکوچیچ در مورد چگونگی حضور آنها در میدان چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)