ملوان بندر انزلی تا اینجای مسابقات شگفتی‌ساز بوده و نتایجی که کسب کرده خیره کننده بوده است. ملوان بندر انزلی […]

ملوان بندر انزلی تا اینجای مسابقات شگفتی‌ساز بوده و نتایجی که کسب کرده خیره کننده بوده است.

ملوان بندر انزلی تا اینجای مسابقات شگفتی‌ساز بوده و نتایجی که کسب کرده خیره کننده بوده است. فصل گذشته سیدجلال رافخایی توانست آقای گل لیگ شود و امسال هم فعلا شانس زیادی دارد این عنوان را تکرار کند. حال اینکه او آقای گل شد و چرا به برنامه ۹۰ نرفت سوژه اصلی این مصاحبه است. حرفهای سیدجلال را بخوانید:

 

ملوان تا اینجای کار شگفتی ساز لیگ بوده؟

کاملا همینطور است و امیدوارم با همین شرایط لیگ را به پایان برسانیم.

 

 

به آقای گلی امیدوار هستی؟

امیدوار هستم ولی رقیب زیاد دارم و باید بیشتر تلاش کنم.

 

 

راستی سال گذشته آقای گل شدی ولی به برنامه ۹۰ نرفتی چرا؟

من به برنامه ۹۰ دعوت نشدم خودم مجبورشان کردم که دعوتم کنند. وقتی هم که دعوت شدم ترجیح دادم نروم!

 

 

چرا؟

چون عادل فردوسی‌پور خیلی تغییر کرده و عادل گذشته نیست. او مظلوم‌نمایی را خوب یاد گرفته و برنامه‌اش فقط شده «اس ام اس» بازی! او رسالت گذشته‌اش را از دست داده و تا می‌تواند بین تیم‌ها تبعیض قائل می‌شود.

 

 

خیلی از او ناراحتی؟

چرا ناراحت نباشم آدمی که ساخت برنامه پر بیننده تلویزیونی را بر عهده دارد نباید فکر خودش و دو تیم خاص باشد. این همه تیم در لیگ برتر وجود دارد ولی یک بار نشده برنامه‌اش را چند دقیقه‌ای به سایر تیم‌ها اختصاص دهد. اگر هم یک بار این کار را کرده باشد مجبور شده! در کل ۹۰ زیاد دروغ می‌گوید و نباید فریب یک سری مظلومی‌نمایی‌هایش را بخورید.

 

 

چرا اینطور شده؟

چون سایر تیم‌ها برایش اهمیت ندارند. وقتی سایپا قهرمان می شود برای فردوسی‌پور سخت است وقتی تراکتورسازی خوب نتیجه بگیرد برایش سخت است و نمی‌تواند مثل استقلال و پرسپولیس مانور بدهد. وقتی سپاهان قهرمان شد ده دقیقه هم برایش وقت نگذاشت. ملوان در داربی سه بر صفر داماش را برد ولی یک دقیقه بازی را پخش کرد و جالب اینجاست که یک نیمه را هم سانسور کرد تا کسی نبیند.

 

 

 

یعنی این بار برنامه ۹۰ دعوت شوی نمی‌روی؟

به برنامه ۹۰ رفتن مگر افتخار است؟ نمی‌دانم چرا عده‌ای حضور در ۹۰ را برای خودشان افتخار می‌دانند! من کار خودم را می‌کنم و برای موفقیت تیمم تلاش خواهم کرد.

 

 

یعنی همه ۹۰ مختص به سرخابی‌ها است؟

کاملا همینطور است و الان ببینید چقدر برای یک داربی بی گل و بی‌کیفیت وقت گذاشت. داربی که تنها یک موقعیت گل داشت. یک روز می‌بینی ۴۵ دقیقه به رویانیان وقت می‌دهد تا درباره همه چیز حرف بزند ولی به سایر تیم‌ها می‌رسد می‌گوید وقت ندارم. می‌گوید فقط سی ثانیه!

 

 

بگذریم در خصوص داربی حرف می‌زنی؟

داربی در حدی نبود که حرف بزنم! بهتراست اصلا سئوال نکنید.

 

 

در مورد همبازیانت خلعتبری و صادقیان صحبت کن. چرا این همه به هم گیر می‌دهند؟

من هر دو بازیکن را می‌شناسم و با آنها دوست هستم. صادقیان از لحاظ فنی فوق‌العاده است ولی چون کمی عصبی است خیلی زود جوش می‌آورد. قطعا اگر یکی دو سال سنش بالا برود درست می‌شود و درگیر نمی‌شود. خلعتبری هم فوتبالش همین است و هیچ چیز در دلش نیست.

 

 

وقتی تو و فشنگچی مصدوم شدید خیلی‌ها فکر می‌کردند ملوان افت کند ولی نکرد؟

دراگان اخلاق خاصی دارد و اگر بازیکنی مصدوم شود ناراحت می شود ولی خیلی زود جایگزینش را پیدا می‌کند! او مربی بسیار خوبی است و به قولی در فوتبال از آب «کره» می‌گیرد.

 

 

بازی هفته آینده تراکتورسازی را چطور می‌بینی؟

بازی سختی است و تراکتورسازی با توجه به تغییراتی که داشته کار ما را سخت خواهد کرد.

 

 

انزلی هم که تراکتوری زیاد دارد؟

نزدیک به نصف انزلی ترک زبان هستند و خود پدر من هم ترک است ولی در این بازی طرفدار ملوان هستند.

 

 

پس پدرت هم به ورزشگاه خواهد رفت؟

خیلی وقت است که به پدرم گفته‌ام ورزشگاه نیاید. و حتی گفته‌ام از تلویزیون هم بازی را نگاه نکند. شرایط جسم و روحی‌اش را درک می‌کنم و فکر می‌کنم از بس حرص و جوش می‌خورد برایش خطرناک است!

 

منبع : نود.نت