بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تکنیک‌های جدید دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان سبب موفقیت این تیم شده است.   […]

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تکنیک‌های جدید دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان سبب موفقیت این تیم شده است.

 

 

 

 

سهیل رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر انزلی با اشاره به بازی فردا در مقابل تیم تراکتورسازی تبریز اظهار کرد:  به دنبال کسب سه امتیاز در بازی با تیم تراکتورسازی هستیم.

 

 

وی به بازی خوب تیم تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و افزود: کسب سه امتیاز تیم ملوان را با تراکتورسازی در جدول رده‌بندی برابر می‌کند.

 

 

رحمانی با بیان اینکه بازیکنان تیم تراکتورسازی زیر توپ نمی‌زنند، تصریح کرد: بازی در مقابل تیم‌هایی که روی زمین بازی می‌کنند راحت‌تر است و این موضوع موجب زیبایی فوتبال می‌شود.

 

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی خواستار حضور هواداران برای بازی مقابل تیم تراکتورسازی تبریز شد و گفت: حمایت و تشویق تماشاگران موجب دلگرمی بازیکنان می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه در ابتدای فصل فکر نمی‌کردیم ملوان به جایگاه مناسبی در جدول لیگ برتر برسد، یادآور شد: حمایت تماشاگران، همت بازیکنان و کادر فنی سبب شده تیم ملوان به جایگاه مناسب برسد.

 

 

رحمانی تیم ملوان را جوان خواند و بیان کرد: تیم جوان ملوان توانسته نتایج مناسبی را کسب کند.

 

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی به حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی خارجی در این تیم اشاره کرد و افزود: اسکوچیچ مربی خوبی است و هر روز تمرین‌های متنوع و جدیدی را ارائه می‌کند.

 

 

وی با اشاره به ارائه تکنیک‌های جدید از طرف اسکوچیچ، خاطرنشان کرد: تکنیک‌های هنگام تمرین را در بازی به‌کار می‌بریم و این روش تیم ملوان را موفق کرده است.

 

 

رحمانی بر ارتقای جایگاه تیم ملوان در جدول رده‌بندی لیگ برتر تاکید کرد و گفت: بازی با تیم‌های سخت را دوست داریم و به دنبال کسب نتیجه هستیم.

 

 

به گزارش فارس، تیم فوتبال ملوان انزلی فردا در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز می‌رود.

 

 

تیم ملوان انزلی اکنون با ۳۴ امتیاز در رتبه هفتم جدول لیگ برتر فوتبال کشور است.