بازیکن ملوان گفت: در حضور هواداران خونگرم خود تلاش می کنیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.     […]

بازیکن ملوان گفت: در حضور هواداران خونگرم خود تلاش می کنیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

 

 


مهدی دغاغله در دقایق پایانی دیدار با سایپا دو گل حساس و سرنوشت ساز به ثمر رساند و باعث پیروزی قوهای سپید در کرج شد. صحبت های دغاغله با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی از پیش روی شما می گذرد:


بازی با سایپا چه طور بود؟


بازی خیلی سختی بود. یکی از سخت ترین بازی های ملوان در لیگ امسال بود. تا دقیقه ۸۴ بازی گره خورده بود، در عرض ۱۰ دقیقه توانستیم بازی را ببریم و از سایپا که همسایه دیوار به دیوارمان در جدول رده بندی بود، فاصله بگیریم.
در مورد دو گلی که زدی بگو.
شرایط سختی را پشت سر گذاشتم. خدا را شکر، دو گل زدم و توانستیم بازی را ببریم . قبل از این که وارد زمین شوم آقای اسکوچیچ به من گفت مهدی گره بازی در دست تو است. دو گلی که زدم نتیجه همت و همدلی تمام بچه ها بود.تا این جای لیگ برتر چند گل زده ای؟


پنج گل. به ذوب آهن، تراکتور سازی، مس و سایپا(۲ بار) گل زده ام.ملوان در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی گرفته است.


آقای اسکوچیچ پس از شروع لیگ سیزدهم به مرور توانست خواسته های تاکتیکی خود را به بازیکنان منتقل کند و کم کم به شرایط آرمانی رسیدیم. همه بچه ها همت کردند، بیشتر همت می کنیم تا رتبه ای مناسب را به دست بیاوریم.

 


بازی با تراکتور سازی را چگونه می بینی؟


بازی دشواری را پیش رو داریم. به امید خدا با تلاش ما و حضور هواداران خونگرم که در سرما و گرما یار و یاور ما هستند بتوانیم سه امتیاز را به دست بیاوریم و محبت های مردم انزلی را با برد جبران کنیم، اگر چه محبت هایشان را نمی شود جبران کرد.

 


مانند بازی رفت باز هم به تراکتور سازی گل می زنی؟


اگر در صورت صلاحدید آقای اسکوچیچ به میدان بروم، تمام تلاش خود را می کنم تا گل بزنم. گل زدن من مهم نیست. مهم این است که تیم شرایط خوب خود را پیدا کند.

 


به دعوت به تیم ملی فکر می کنی؟


باید واقع بین باشیم. باید خیلی بیشتر تلاش کنم، من دو گل به سایپا زده ام و با زدن دو گل نمی شود گفت که به تیم ملی بروم.

 


و صحبت پایانی؟

 

خوشبختانه با ورود آقای محجوب تیم متحول شد و چند برد جالب توجه را به دست آوردیم. امیدواریم با حمایت های آقای محجوب ملوان به جایگاه واقعی خود دست یابد. جا دارد در این جا از زحمات ناخدا غلامی نیز تشکر کنم.