سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مهدی کیانی و فرشید طالبی می‌توانند برابر ملوان به میدان بروند.       حسن […]

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مهدی کیانی و فرشید طالبی می‌توانند برابر ملوان به میدان بروند.

 

 

 

حسن آذرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،اظهار داشت: مهدی کیانی گچ دستش را باز کرده و به همراه فرشید طالبی که مصدوم شده بود، اکنون وضعیت مناسبی دارند. نام این ۲ بازیکن در فهرست ۱۸ نفره تیم قرار گرفته و می‌توانند مقابل ملوان به میدان بروند. نفرات سرماخورده تیم هم بهبود یافته و مشکلی برای حضور در میدان ندارند.

 

وی در ادامه افزود: بعد از بازی با راه‌آهن در تهران ماندیم و تمرین کردیم، عصر امروز هم عازم انزلی هستیم. خوشبختانه بازیکنان از نظر روحی در شرایط مناسبی هستند و امیدواریم با ارائه یک بازی با کیفیت ۳ امتیاز را کسب کرده و در کورس بالای جدول باقی بمانیم.

سرپرست تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: شرایط در تیم ما به حالت عادی بازگشته و آماده بازی با ملوان هستیم. البته دیدار مقابل ملوان به ویژه در انزلی کار دشواری است، به خصوص آنکه این تیم بعد از آشنایی اسکوچیچ با فوتبال ایران نتایج خوبی گرفته است.

وی تصریح کرد: تیم ملوان کادر فنی، بازیکنان و تشکیلات منسجمی دارد با این حال تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا مانند دیدار حذفی مقابل راه‌آهن هم بازی با کیفیتی را به نمایش بگذاریم و هم تیم برنده باشیم.