سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: دستمزد یکساله من در ملوان به اندازه ۴۰ روز کارم در باشگاه النصر عربستان […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: دستمزد یکساله من در ملوان به اندازه ۴۰ روز کارم در باشگاه النصر عربستان است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی گفت: شرایطمان خوب است بعد از سه بازی که خوب نتیجه گرفتیم به این بازی رسیدیم، امیدوارم بازیکنانمان انگیزه داشته باشند تا ۳ امتیاز این مسابقه را بگیرند. تنها مشکل ما نبود امیرحسین فشنگچی و جلال رافخایی است که برای این مسابقه آماده نشده‌اند.

 

وی در مورد اینکه غیبت این دو بازیکن یک جور تاکتیک است که مربیان ایرانی به کار می‌گیرند تا تراکتورسازی غافل شود، گفت: چرا تاکتیک؟ این دو بازیکنان غایب هستند، من مثل مربی ایرانی نیستم که بگویند فلان بازیکن نیست اما آن را بازی بدهند.

 

وی در مورد سفرش به کرواسی گفت: برای دیدن خانواده‌ام به انجا رفتم و بعد از چند ماه آنها را دیدم، دوست ندارم کسی فکر کند کارمان در ملوان تمام شده، ما باید بازی فردا را هم ببریم، باید همیشه برنده شویم، بازی فردا هم همینگونه است، هیچوقت نگاهم به جدول نیست من حتی در بازی‌های دوستانه هم دوست دارم تیمم برنده شود، می‌خواهیم برنده شویم و امیدوارم که بازیکنانمان هم همین تفکر را داشته باشند.

 

اسکوچیچ در مورد اینکه مربی جوانی است، گفت: مربی جوانی هستم اما تجربه دارم، من در کارنامه‌ام هم سابقه قهرمانی دارم هم سابقه حفظ تیم از سقوط، یک سال تیمی که ۷ امتیاز کمتر از تیم بالای خود داشت و در استانه سقوط بود را حفظ کردم و آن تیم را قهرمان جام حذفی هم کردم، حضور در ایران هم برایم تجربه خوبی بود اما باید بگویم وقتی که به اینجا آمدم جوّ واقعاً بد بود اما اکنون خوشحالم می‌شنوم مردم از من خوب می‌گویند و این قشنگ است.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد تعریف وحید هاشمیان یکی از بازیکنان سابق تیم ملی از او گفت: از او تشکر می‌کنم، من همیشه بازیکنانم را دوست دارم این را الکی نمی‌گویم، من واقعاً بازیکنانم را دوست دارم و مثل یک خانواده با هم کار می‌کنیم، اگر به نتیجه برسیم در ملوان می‌مانم در غیر اینصورت زندگی ادامه دارد.

 

اسکوچیچ در مورد شایعاتی که در مورد حضورش در تیم دیگری مطرح می‌شود و اینکه حتی گفته شده او به تیم زیر ۲۲ سال ایران خواهد رفت، گفت: شایعات همیشه هست، روزی که بروم دلم برای شایعات تنگ می‌شود، در مورد تیم زیر ۲۲ سال هم نمی‌توانم جواب بدهم، تنها جمله من این است که پشت سر یک اسب خوب همیشه گرد و خاک است.

 

اسکوچیچ در مورد اینکه اگر برخی از ستاره‌های تراکتورسازی در بازی فردا نباشد کیفیت مسابقه پایین می‌آید و همچنین مشکلات فراوان تراکتورسازی، گفت: من همواره تیم حریف را آنالیز می‌کنم، مشکلات تراکتورسازی هم به خودشان مربوط می‌شود و من فقط روی تیم خودم تمرکز می‌کنم.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد سعید عزت‌الهی بازیکن جوان این تیم که بازی نمی‌کند، گفت: او بازیکن جوانی است و من می‌خواهم سبک بازی کردن خودم را به او بیاموزم و ۱۰۰ درصد هم برای این کار فرصت دارم، تنها سعید عزت الهی نیست، ما بازیکنان جوان دیگری هم داریم، سعی می‌کنم همیشه بهترین‌ها را داشته باشم، عزت‌الهی مورد حمایت من است.

 

اسکوچیچ در مورد دستمزد مربی‌گری‌اش گفت: من اگر بخواهم می‌توانم در کشور خودم بمانم تا رئیس آکادمی شوم و همین دستمزد را بگیرم بدن آنکه فشاری را تحمل کنم اما من این فشار و چالش مربی‌گری را دوست دارم و از آن لذت می‌برم، همیشه بازیکنانی که شایسته هستند را در میدان می‌گذارم. من امسال برای هیچی در ملوان کار کردم زیرا دستمزد یکساله من در ملوان به اندازه ۴۰ روز کارم در باشگاه النصر عربستان است.

 

وی ادامه داد: وقتی به اینجا آمدم شرایطم فرق می‌کرد، مریض بودم و مشکل شخصی داشتم، آن زمان با قیمت خیلی پایینی به ملوان آمدم و دستمزدم زیاد نبود اما من آدم جاه‌طلبی هستم و یک مربی هیچوقت در یک سطح نمی‌ماند، من برای خانواده‌ام کار می‌کنم این را هم بگویم لیگ ایران بهتر از لیگ عربستان است اما النصر هم باشگاه بزرگی است.

 

اسکوچیچ تصریح کرد: شرایط هر جا با جای دیگر فرق می‌کند، انزلی شرایطش با تهران هم فرق می‌کند، در اینجا باید به شایعات خندید همچنین در انزلی یک مربی شاغل در بنگلادش را می‌آورند در تلویزیون تا کار من را نقد کند.

 

اسکوچیچ در مورد اینکه در قراردت ذکر کن که چمن ورزشگاه تختی خوب شود، تا ما زمین بهتری داشته باشیم، گفت: من چنین کاری نمی‌کنم زیرا این مسئله مربوط به باشگاه است، اگر چمن خوب داشته باشیم آن چمن مربوط به باشگاه است همانطور که باشگاه باید مدرسه فوتبال هم داشته باشد.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد اینکه نظرش در مورد چمن مصنوعی چیست، گفت: چمن مصنوعی خوب نیست زیرا باعث مصدومیت می‌شود، من چمن طبیعی را ترجیح می‌دهم.