داوران: – یداله جهانبازی ، کمک ها: سعید زارع ، حسن توماری ، داور چهارم: محمدرضا فغانی یدالله جهانبازی از […]

داوران:

– یداله جهانبازی ، کمک ها: سعید زارع ، حسن توماری ، داور چهارم: محمدرضا فغانییدالله جهانبازی از سال ۱۳۸۷ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش بین المللی (۲۰۰۷) است. جهانبازی از سال ۱۳۷۳ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. جهانبازی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات فارسی موفق به اخذ مدرک شده و به عنوان دبیر آموزش و پرورش مشغول به فعالیت است. وی در این فصل برای ملوانان قضاوت نکرده است اما بازی های مهمی را بین بالانشینان جدول انجام داده است و یکی از داوران خوب این فصل بوده است . جهانبازی در طول عمر قضاوت خود ۴۸ بار در لیگ برتر داور وسط بوده است و ۱۷۵ کارت زرد و ۶ کارت قرمز از جیب خود بیرون کشیده است . همچنین وی در این فصل ۹ بار قضاوت کرده است که از ۳۹ کارت زرد و ۲ کارت قرمز خود بهره برده است .

ناظر داوری:

– علی نقی مصطفی نژاد

محرومان:

مصدومان:

– فرشاد احمدزاده ، مهدی کیانی (تراکتور)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۳۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و با برد در بهترین حالت یک رده صعود خواهد داشت، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  وجود ندارد.

آخرین دیدار :

– سایپا ۱ – ۲ ملوان

– تراکتورسازی ۱ – ۱ صبای قم

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۱۸.۲% این مسابقات را با برد(۲)، ۴۵.۴% را با مساوی(۵) و ۳۶.۴% را با شکست(۴) پشت سر گذاشته است.

عکس نوشت:

عکس فوق مربوط به دیدار دو تیم در انزلی در چارچوب دوره هشتم لیگ برتر می باشد که با نتیجه یک بر یک سود خاتمه یافت، تک گل ملوان را آدریانو آلوز از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، شاهین ثاقبی، سهیل رحمانی، محسن یوسفی ، مهدی دغاغله

اعداد و ارقام:

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی ۱۱ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم مساعد خواهد بود.
– طبق گفته ی بابک صیاد پزشک تیم ملوان ، امیرحسین فشنگچی در لیست ملوان برای این دیدار حضور دارد اما در مورد سیدجلال رافخایی ریسک نکرده و به دلیل دردی که هنوز این بازیکن احساس می کند ، در این دیدار حضور نخواهد داشت .
– هیچ کدام از دو تیم تاکنون نتوانسته اند در زمین حریف به برتری برسند!

– در ۱۱ دیدار دو تیم ۲۵ گل رد و بدل شده که سهم ملوان ۱۲ و سهم سایپا ۱۳ گل می باشد.
– بهترین برد ملوان با نتیجه ۳ بر ۰ و بهترین برد تراکتور با نتیجه ۲ بر ۰ رقم خورده است، پرگل ترین دیدار های دو تیم مربوط به  دو تساوی در تبریز می باشد با نتیجه ۲ بر ۲ بدست آمد.

– ملوان با کسب ۱۶ امتیاز در خانه تیم هشتم از این حیث می باشد و تراکتور با کسب ۲۱ امتیاز در خارج خانه تیم سوم بازی های بیرون از خانه است.

– تراکتورسازی ۴ بازی آخر خود را با تساوی به پایان رسانده و بعد از مس صاحب بیشترین تساوی در لیگ برتر می باشد، در مقابل ملوان با ۵ تساوی از ۲۳ بازی قبلی خود به همراه صبا کمترین تساوی در کارنامه دارد.

– دو تیم در رده های هفتم و ششم رده بندی لیگ برتر قرار دارند و این دیدار برایشان مسابقه ای شش امتیازی به حساب می آید، همچنین سید جلال رافخایی با ۹ گل و کریم انصاریفرد با ۱۰ گل بازیکنان دو تیم تیم هستند که در جدول گلزنان لیگ برتر با هم به رقابت تنگاتنگ دارند.

 


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)