سرمربی سابق تراکتورسازی گفت: کار در تبریز تجربه‌ای تلخ اما بزرگ بود، البته این تلخی صرفا مربوط به ورزشگاه یادگار […]

سرمربی سابق تراکتورسازی گفت: کار در تبریز تجربه‌ای تلخ اما بزرگ بود، البته این تلخی صرفا مربوط به ورزشگاه یادگار امام می‌شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در مورد اظهارات باغ آبادی که پیروزی تراکتورسازی در جام حذفی را به او تقدیم کرده بود، اظهار داشت:‌ همیشه در کار و زندگی مقاطع سختی وجود دارد و در آن مقاطع افراد با صحبت‌هایشان می‌توانند به خود کمک کنند یا لطمه بزنند. در این شرایط باید منصفانه، کم و منطقی صحبت کنیم. باغ آبادی در ۸ ماهی که همراه پورغلامی و سایر همکارانم کنار من حضور داشت، صادقانه کار کرد و من از او ممنون هستم.


وی افزود: از ماندن در تبریز بعد از استعفایم پشیمان نیستم چرا که کارم را با نهایت شوق و انگیزه و با اعتقاد کامل به اینکه در این فصل قهرمان می‌شویم آغاز کردم. بعد از گذراندن دورانی دشوار به مرور بهتر شدیم و تا صدر جدول بالا آمدیم اما در هفته نوزدهم که به سپاهان باختیم فشارهای بیش از اندازه و وحشتناکی روی تیم بود.


او ادامه داد: زمانی که استعفا دادم به من گفته شد که هیئت مدیره موافق است اما وقتی به جلسه هیئت مدیره رفتم متوجه شدم که این‌گونه نیست و آنها به بازگشت من اصرار داشتند. با توجه به اینکه به کار خود ایمان داشتم کار خود را نیمه‌کاره رها نکردم ایمان به قهرمانی و شخصیت منش اعضای هیئت مدیره ۲ دلیلی بود که بعد از استعفایم به تراکتورسازی بازگشتم.


سرمربی سابق تراکتورسازی درباره خواسته‌ها و احساسات هواداران تبریزی هم تاکید کرد: من کاملا به آنها حق می‌دهم هر فردی رفتار و منش خودش را دارد. من ۳۰ سال در فوتبال به یک شکل زندگی کرده‌ام و نمی‌توانم یک‌ساله این رفتار را تغییر دهم همان‌طور که در این ۸ ماه در تبریز رفتار ثابتی داشتم.


وی تصریح کرد: تبریز هوادارانی دارد که احساساتی و پرشور هستند و شاید انتظار رفتارهایی را داشتند که من نمی‌توانستم انجام دهم پس به آنها ایرادی نمی‌گیرم. وقتی در هفته دوم شرایط به گونه‌ای بود که می‌توانست آخرین بازی من باشد متوجه شدم که به جای سختی آمده‌ام اما در جلسه با همکارانم به آنها گفتم صبوری می‌کنم چرا که معتقدم با این تیم می‌توانم نتیجه بگیرم. زمانی که در هفته شانزدهم به صدر جدول رسیدیم تمام برآوردهای من تایید شد.


جلالی یادآور شد: با این حال چند بی‌تجربگی از طرف دوستان‌مان سبب شد این مشکلات پیش بیاید. تبریز برای من تجربه‌ای تلخ اما بزرگ بود. در این ۸ ماه جز محبت از مردم تبریز چیزی ندیدم و از هیئت مدیره و نظمی مدیر عام
ل جدید تراکتورسازی تشکر می‌کنم. تمام خاطرات تلخ من مربوط به ورزشگاه یادگار امام است و به غیر از آن تنها مهمان‌نواری مردم تبریز را به خاطر دارم.