کریم انصاری فرد در بازی با راه آهن گل زد و تا به اینجا در جام حذفی هم مانند لیگ […]

کریم انصاری فرد در بازی با راه آهن گل زد و تا به اینجا در جام حذفی هم مانند لیگ برتر در امر گلزنی خود را مدعی نشان داده است.

 

 

انصاری فرد به دنبال همکلاسی!


کریم انصاری فرد در بازی با راه آهن گل زد و تا به اینجا در جام حذفی هم مانند لیگ برتر در امر گلزنی خود را مدعی نشان داده است. این مهاجم در چند هفته گذشته سکوت کرده و در خصوص اتفاقات پرحاشیه تراکتور حرفی نزده است تا تمرکزش بهم نریزد.با گلزنی بایرامی بازیکن گسترش فولاد مقابل پرسپولیس این بازیکن از کورس گلزنان لیگ برتر عقب افتاد. کریم به خاطر اینکه از همکلاسی دوران بچگی خود عقب نیفتد از دیروز تمریناتش را برای بازی با ملوان با انگیزه آغاز کرد. این مهاجم می خواهد امسال با آقای گلی به جام جهانی برزیل برود و ظاهرا برایش فرقی ندارد چه کسی سرمربی باشد و فقط به هدفش یعنی لژیونر شدن بعد از برزیل فکر می کند.

 


تکلیف نصرتی امروز مشخص می شود


محمد نصرتی مدافع با سابقه تراکتورسازی امیدوار بود در زمین های تهران تیم مصدوم ندهد اما مقابل راه آهن در ورزشگاه تختی خودش مصدوم شد. او در یک صحنه احساس درد شدیدی کرد.او ابتدا فکر می‌کرد انگشتش شکسته است اما بعد از معاینه پزشک تیم متوجه شد انگشتش نشکسته اما به خاطر ضربه شدید آسیب دیده است. از آنجایی که فرشید طالبی هم به خاطر مصدومیت همراه تیم نبود او تا پایان در زمین ماند و با درد بازی کرد. این بازیکن در تمرین دیروز هم با توصیه کادر پزشکی شرکت نکرد و استراحت کرد. او دیروز مداوا را انجام داد و امروز مشخص می شود که می‌تواند تیم را در بازی با ملوان همراهی کند یا نه.نصرتی در اردو هم حضور ندارد و برای دیدار با خانواده اش در کرج بسر می برد.


بائو اختصاصی تمرین کرد


میثم بائو در بازی با صبا از داور کارت زرد گرفت و ۳ اخطاره شد. او بازی با ملوان را از دست داد و نمی تواند یکشنبه تیم را همراهی کند. این بازیکن در چند روز گذشته مشغول مداوای پایش بوده و تمرینات اخت
صاصی اش را از دیروز آغاز کرده است.بائو از یکی ،دو روز دیگر می تواند در تمرینات گروهی شرکت کند و بعد از بازی با ملوان به تبریز باز می گردد تا برای بازی با داماش خودش را آماده کند. بائو دیروز بعد از ظهر به هتل اوین محل برپایی اردوی تهران رفت و با بازیکنان و کارد فنی دیدار کرد و به آنها بابت برد راه آهن تبریک گفت.این بازیکن به خاطر امتحانات دانشگاه نتوانست برای تماشای بازی با راه آهن به ورزشگاه تختی برود.

 

 

نود.نت