ترک ملوان برای سرگی پاشنکو همانند یک قهرمان بود و طرفداران تیم برای خداحافظی با وی یک نمایش برگزار کردند […]

ترک ملوان برای سرگی پاشنکو همانند یک قهرمان بود و طرفداران تیم برای خداحافظی با وی یک نمایش برگزار کردند

 

فوتبالدوستان مولداوی به یاد داشته باشند که جدایی سرگی از ملوان همانند یک قهرمان واقعی بود متاسفانه فوتبال مولداوی از این قهرمانان زیاد ندارد بازیکنی که در قلب هوادارن خارج از کشورش جا دارد یکی از این افراد سرگی پاشنکو است که یک سال و نیم در ایران و ملوان بازی کرد و تبدیل یه یک بت واقعی برای هوادارانشان شد در آخرین بازی پاشنکو بازیکنان با تی شرتی که تصویر پاشنکو روی آن بود وارد زمین شدند و هواداران با پلاکاردهایی عاشقانه برای پاشنکو آورده بودند خبرنگار اسپورتس ام دی تصمیم گرفت که دلیل این عشق طرفداران فوتبال ایران به دروازه بان مولداویایی رو از خودش بپرسد .

 

شما یک ماه است که ایران را ترک کردید و به خانه تان بازگشتید لطفا توضیح دهید که چه کارهایی انجام میدهید که آمادگی خود را حفظ کنید و به مانند روزهایی که ملوان بودید روی فرم باشید ؟

 

من با تمرین کردن فرم خود را حفظ میکنم و من عاشق لذت بردن از معاشرت با خانواده هستم من یک مرد خانواده ام یک سال و نیم از آنها دور بودم و الان باید بیشتر در خدمت همسر و فرزندانم باشم . برای من گفتن از ملوان سخت است آنجا همه چیز خوب بود امیدوارم که تیم ملوان موفق باشد در ملوان من فقط عشق و احترام دیدم از مدیریت باشگاه تا هواداران ، من همچنین امیدوارم که رویای خود را به تحقق برسانم – آنهم شرکت در رقابت های مهم اروپایی،  رویای من شرکت در  لیگ قهرمانان و لیگ اروپا است.

 

 

 

در اینترنت عکسهای بسیاری از بازی آخر شما در ایران است که هواداران پوستر شما را به همراه داشتند و هم تیمی هایتان عکس شما را روی پیراهنشان داشنتد لطفا دلیل این همه عشق و علاقه را توضیح دهید؟

 

پاسخ دادن به این سوال خیلی سخت است دلیلش این  که هواداران من را دوست داشتند بهتر است این سوال را از هواداران بپرسید که آیا من شایسته ی چنین نگرشی هستم یا نه من فقط سعی کردم کارم را به بهترین نحو انجام دهم البته صادقانه بگویم من بهترین بازیهایم را به همراه سایر بازیکنان انجام دادم و دلیل آن حضور هواداران بود که به بازیکنان انگیزه میداد و گاهی اوقات کارهای غیرممکن را در زمین انجام میدادیم و دلیل آن فضای ایجاد شده توسط هواداران بود وداع آن روز برای همیشه و تا آخر عمر در قلب من میماند و فراموش شدنی نیست.

 

 

 

به جز تشویق هواداران در ایران شما جایزه فردی هم در انتهای مسابقه دریافت نمودید؟

 

بله در لیگ ایران رسم است که در انتهای هر بازی به بهترین بازیکن زمین جایزه میدهند و بهترین هدیه به من یک سکه طلا بود .

 

این پیشرفت به معنی آن است که دروازه بانی پاشنکو خیلی بهتر و حرفه ای تر شده است ؟

 

من نمیتوانم در مورد خودم نظر بدهم و بهتر است کارشناسان و مربیان و هواداران نظر دهند من فقط تلاش میکنم زمانی که در زمین مسابقه هستم کارم را به بهترین نحو انجام دهم.

 

منبع : مولداوی اسپورت

با تشکر از کاربر گرامی مهدی