کاپیتان ملوان گفت:این روزهای خوب به راحتی به دست نیامد، خوشحالی مردم انزلی را با دنیا عوض نمی کنم.   […]

کاپیتان ملوان گفت:این روزهای خوب به راحتی به دست نیامد، خوشحالی مردم انزلی را با دنیا عوض نمی کنم.

 


مازیار زارع در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص آخرین شرایط تیم ملوان اظهار داشت: خدا را شکر در حال حاضر با تلاش و جدیت کادر فنی و بازیکنان شرایط تیم بسیار خوب است.


کاپیتان ملوان با بیان این که خدا را گواه می گیرم پاک تر از بازیکنان تیم ملوان در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود، افزود: این بچه ها در روزهای سخت بدون هیچ گونه چشم داشتی تلاش کردند و در بدترین شرایط با کاستی ها و نا مهربانی ها ساختند و امروز حاصل تلاش شان که همانا خوشحالی مردم است را می گیرند.


وی افزود: از این که موفق شدیم تیم را در مرحله آرامش حفظ کنیم با تمام وجود خوشحال هستم.

زارع در مورد استقبال کم هواداران از مسابقات لیگ برتر گفت: خیلی از این موضوع ناراحت هستیم. حقیقتا ملوان را باید یکی از پاینده ترین و ریشه دارترین تیم های فوتبال ایران بدانیم که مکتبش، اصولش و همه چیزش با تیم های دیگر فرق می کند.


وی ادامه داد: دوست دارم حمایت هواداران خیلی پر رنگ تر از شهرهای دیگر باشد چون ما ملوانیم و با همه فرق داریم.


وی با اشاره به این که ما در سخت ترین شرایط به خاطر دل این هواداران تلاش کردیم تصریح کرد: شاید هیچ سالی ملوان چنین روزهای آرامی را تجربه نکرده بود، بالاخره بازیکنان انتظار دارند مردم از بازی ها استقبال کنند.


مازیار زارع با بیان این که برای یک بازیکن هیچ لذتی با ارزش تر از خوشحالی هواداران نیست، افزود: دوست دارم مردم در این دو بازی ورزشگاه انزلی را سفید پوش کنند. چون تنها دل گرمی بازیکنان حضور هواداران است و تشویق های هواداران در روحیه بازیکنان و نتیجه گیری تاثیر مثبتی خواهد داشت.


وی در مورد تغییر و تحولات مدیریتی در باشگاه ملوان گفت: جا دارد در همین جا از مدیریت فصل گذشته باشگاه تشکر کنم، یک ملوانی همیشه قدر دان زحمات همه کسانی که برای ملوان حتی یک قطره عرق هم ریخته باشند، خواهد بود.


وی با بیان این که بنا بر وظیفه ای که دارم از زحمات بخش خصوصی گذشته تقدیر می کنم، افزود: به هر حال هر مدیری تفکرات مخصوص به خودش را دارد و آقای محجوب هم تفکراتش، مدیریتش و اجرای برنامه هایش بسیار متفاوت است.


کاپیتان ملوان افزود: این بسیار مهم و حایز اهمیت است و اگر راستش را بگویم ما اصلا انتظار نداشتیم که کارها این گونه سریع و آسان پیش برود. ولی خوشبختانه آقای محجوب همان گونه که وعده دادند سر وقت به وعده هایشان عمل کردند و بچه ها از لحاظ روحی شاد شدند.


وی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید این یکی از عوامل مهم و موثر در نتایج اخیر ملوان است.


زارع در مورد تفکرات بین المللی مالک باشگاه ملوان گفت: همان گونه که گفتم نگرش آقای محجوب در فوتبال متفاوت است و دیالوگ های بخش خصوصی ایشان چه در مدیریت و چه در بخش اقتصادی با دیگران فرق می کند.


وی افزود: ما همگی از تصمیمات آقای محجوب و بین المللی شدن نام ملوان حمایت می کنیم و در واقع این بزرگ ترین آرزوی همه ما ملوانی ها است که این اتفاق بیافتد ولی برای رسیدن به این مرحله نیازمند به زمان هستیم و باید به آقای محجوب زمان بیشتری بدهیم تا این برنامه ها عملی شود.


وی ضمن تقدیر و تشکر از نیروی دریایی ارتش، اظهار داشت: روزهای خیلی خیلی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و این روزهای خوب به راحتی به دست نیامد.


کاپیتان ملوان یاد آور شد: در نیم فصل نخست خیلی ها می گفتند ملوان امسال سقوط می کند اما ما سکوت کردیم و تلاش مان را مضاعف کردیم و با تلاش مسوولین شهر به خصوص فرماندار دوست داشتنی، نماینده مردم انزلی، رییس
شورای شهر، شهردار و نیروی دریایی امروز هواداران ملوان خوشحال هستند که باور کنید به تمام مقدسات قسم می خورم خوشحالی مردم انزلی را با دنیا عوض نمی کنم.