اختصاصی – مشاور اقتصادی باشگاه ملوان در خصوص بازگشایی فروشگاه ملوان توضیحاتی را ارائه کرد .   سید مهدی امیر […]

اختصاصی – مشاور اقتصادی باشگاه ملوان در خصوص بازگشایی فروشگاه ملوان توضیحاتی را ارائه کرد .

 

سید مهدی امیر امجدی در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : « پس از آنکه خبری مبنی بر افتتاح فروشگاه ملوان در سایت رسمی باشگاه درج شد و آن خبر در “ملوان کلاب” نیز قرار گرفت شاهد بودیم که برخی هواداران دغدغه ها و انتقاداتی در خصوص این فروشگاه و مکان آن در قسمت نظرات ثبت کردند که بنده به عنوان مسئول انجام این کار و در راستای احترام و تکریم به نظرات هواداران ، لازم دانستم که توضیحاتی را در این خصوص ارائه دهم . در وهله ی اول باید بگویم که این فروشگاه در حال حاضر آزمایشی است و ما برنامه های زیادی در این خصوص داریم که خدمت هواداران عرض خواهم کرد . در مورد اینکه چرا این فروشگاه در بیرون شهر است باید بگویم ، فضایی که در حال حاضر تهیه کرده ایم یک ساختمان دو طبقه است که هر طبقه اش ۲۳۰ متر می باشد که همچین فضایی در مرکز شهر وجود ندارد . ما قصد داریم در طبقه ی اول آن فروشگاه ملوان و در طبقه ی دوم موزه ی باشگاه را راه اندازی نماییم .»

 

وی افزود : « هدف باشگاه ملوان این است که در موزه ی باشگاه مانند همه جای دنیا کاپ های قهرمانی و افتخارات باشگاه قرار بگیرد و یکی از برنامه های ما این است که در آینده ای نزدیک در ابتدا با دعوت از پیشکسوتان و بازیکنان باشگاه ملوان به این موزه دیدار عمومی را با هواداران برای شان ترتیب دهیم و در مرحله ی بعد این دیدار عمومی را با قهرمانان و پهلوانان رشته های مختلف ورزشی انجام دهیم . ما حتی قصد داریم از بزرگان ورزشی و فوتبالی اروپا برای حضور در انزلی دعوت کنیم که بی شک حضور این قهرمانان فضای بزرگی را طلب می کند که ما در حال حاضر آن را در اختیار داریم و با توجه به فضای بازی که وجود دارد و پارکینگ بزرگ مشکلی بابت حضور پرتعداد هواداران وجود نخواهد داشت . این در حالی است که ما در مرکز شهر انزلی چنین امکانی را نمی توانیم داشته باشیم . »

 

امیر امجدی در خصوص فروشگاه باشگاه ملوان اضافه کرد : « فروشگاه در ابتدا به فروش اقلام هواداری و ورزشی خواهد پرداخت که در این مورد با چند تولیدی از جمله تولیدی دریا در انزلی مذاکراتی را انجام دادیم و به توافق رسیدیم . در آینده ای نزدیک فروشگاه دیگر فقط ورزشی نخواهد بود و کالاهای دیگری با برند ملوان تولید و عرضه خواهد شد و شعبه های آن را در سرتاسر استان گیلان دایر خواهد شد . »

 

وی در پاسخ به این سوال که پیش از این هم در ملوان چنین وعده هایی داده شده بود اما هرگز عملی نشد گفت : « نمی خواهم به این بپردازم که قبلا چه اتفاقاتی افتاده است ، اما در حال حاضر ما این کار را شروع کرده ایم و فروشگاه و موضوع در مرحله ی دیزاین است . بنده با وجود اینکه ۲۰ سال است بیرون از انزلی هستم اما فرزند همین شهرم و به همین دلیل به دعوت آقای محجوب به باشگاه ملوان آمدم . در این ۲۰ سال کارهای اقتصادی بزرگی انجام داده ام و مالک و مدیرعامل چندین شرکت اقتصادی هستم و مطمئن باشید در این خصوص تجربه لازم را دارم و و با الگوبرداری از تیم های بزرگ اروپایی قطعا می توانیم کارهای بزرگی در باشگاه ملوان انجام دهیم . »

 

امیرامجدی در پایان گفت : « در راس کار فروشگاه پیشکسوتان گرانقدر باشگاه از جمله آقای صالح نیا قرار دارند که به همراه ناخدا غلامی سرپرست باشگاه به خوبی کارها را به جلو هدایت می کنند . انشالله طبق گفته ی آقای محجوب بتوانیم ملوان را در آینده ای نزدیک به خودکفایی برسانیم که این امر جز با یاری و همراهی همه ی هواداران فهیم ملوان محقق نخواهد شد . »

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)