جلسه سرپرست باشگاه ملوان با مسوولان تیم فوتبال ساحلی این باشگاه برگزار شد. ناخدا حسین غلامی در جلسه با مسوولان […]

جلسه سرپرست باشگاه ملوان با مسوولان تیم فوتبال ساحلی این باشگاه برگزار شد.

ناخدا حسین غلامی در جلسه با مسوولان تیم فوتبال ساحلی باشگاه ملوان که عصر گذشته برگزار شد، اظهار داشت: از راه اندازی تیم فوتبال ساحلی در باشگاه ملوان خیلی خوشحال هستم.

وی با بیان این که به کار آقای محجوب اعتقاد راسخ دارم، افزود: تا آن جایی که از دستم بر می آید سعی می کنم در باشگاه آرامش ایجاد کنم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی،وی تاکید کرد: برای انجام این مهم به کمک همه شما نیاز دارم.

سرپرست باشگاه ملوان با اشاره به ساحلی بودن انزلی و زمینه رشد و گسترش فوتبال ساحلی در این شهر ادامه داد: نیازمندی های خود برای آماده سازی تیم در فصل بعد را به باشگاه گزارش کنید.

DSC_3397

درادامه فرنوش بلوک باشی بااشاره به تضییع حق تیم فوتبال ساحلی ملوان در مسابقه با تیم دریانوردان بوشهر،اظهار داشت: وقتی خود مسوولان فدراسیون فوتبال رای کمیته انضباطی در مورد بازی با دریانوردان بوشهر رادیدند، متعجب شدند!

سرپرست تیم فوتبال ساحلی ملوان، تصریح کرد: تمام هم و غم ما شکل گیری تیم برای فصل بعد است.

وی بااشاره به این که بالای ۶۰، ۷۰ بازیکن متقاضی حضور در تست تیم ساحلی برای فصل آینده هستند،افزود: ما باید پیش از شروع سال ۹۳ تمرینات خود را آغاز کنیم.

فرید بلوک باشی، کاپیتان تیم فوتبال ساحلی ملوان و عضو تیم فوتبال ساحلی ایران در گفت و گو با ناخدا حسین غلامی پیشنهادایجاد مدرسه فوتبال ساحلی را به باشگاه ملوان داد.