عصر امروز، بین باشگاه ملوان و اداره کل محیط زیست گیلان، تفاهم نامه ای امضا شد. در دومین روز هفته […]

عصر امروز، بین باشگاه ملوان و اداره کل محیط زیست گیلان، تفاهم نامه ای امضا شد.

در دومین روز هفته هوای پاک، ناخدا حسین غلامی سرپرست باشگاه ملوان تفاهم نامه همکاری بین باشگاه فرهنگی – ورزشی ملوان بندرانزلی و اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان را در محل هیات فوتبال بندر انزلی امضا کرد.

در این تفاهم نامه اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان از باشگاه ملوان به پاس استفاده از لوگوی قو بر روی پیراهن باشگاه به عنوان سفیران محیط زیست قدردانی کرد و از باشگاه ملوان خواست تا پیامدار حفاظت محیط زیست گیلان در میادین ورزشی باشد.

باشگاه ملوان نیز با اهدای پیراهن شماره ۹ باشگاه که متعلق به زنده یاد سیروس قایقران اسطوره فقید فوتبال انزلی و ایران است به محیط زیست گیلان، مراتب همراهی خود را با این گونه حرکات فرهنگی اعلام نمود.

DSC_3335

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، مهندس برجی، ریاست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان پس از دریافت پیراهن زنده یاد سیروس قایقران، ضمن پاسداشت یاد و خاطره این چهره فراموش نشدنی فوتبال ایران، بر پیراهن شماره ۹ وی بوسه زد.

DSC_3377

پس از امضای این تفاهم نامه، مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم پیشکسوتان ملوان و مسوولین انزلی با تیم حفاظت محیط زیست گیلان در سالن زنده یاد ربیعی برگزار شد.