نایب رئیس سابق باشگاه ملوان گفت: من بله قربان گوی آدم‌های پولدار نیستم و جایی که نتوانند مثمرثمر باشم، […]

 

نایب رئیس سابق باشگاه ملوان گفت: من بله قربان گوی آدم‌های پولدار نیستم و جایی که نتوانند مثمرثمر باشم، کناره‌گیری می‌کنم.

 

 

 

ناصر شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلیل جدایی خود از باشگاه ملوان اظهارداشت: محمد مقدم برادر شهید تهرانی‌مقدم محجوب را به من معرفی کرد و اصرار داشت که کمک محجوب کنیم، این اتفاق ابتدا در مورد داماش رخ داد که در نهایت انجام نشد. در مورد ملوان هم همین اصرار وجود داشت و من هم به محجوب گفتم کمکت می‌کنم به انزلی بروی و خودت را معرفی کنی البته این محجوب بود که خیلی اصرار داشت من برنامه‌هایش را بیان کنم.

وی ادامه داد: از روز اولی که صحبت شد من گفتم به دلیل مشغله کاری که دارم نمی‌توانم در باشگاه ملوان مدیرعامل باشم به محجوب هم گفتم تجربه‌ام به من می‌گوید بعد از آنکه معرفی شدی اطرافت آنقدر شلوغ می‌شود که حتی ۱۰۰ متر آنطرف‌تر را نمی‌توانی ببینی که همین اتفاق هم افتاد، اکنون اطراف محجوب خیلی شلوغ است، خودش هم به همه امور وارد است و شکسته نفسی می‌کند که می‌گوید در امور فنی دخالت نمی‌کند، او در امور فنی هم وارد است.

شهسواری تصریح کرد: من به دو دلیل از باشگاه ملوان خداحافظی کردم، اول اینکه از برخی تصمیم‌ها بی اطلاع بودم و فقط می‌شنیدم که تصمیم‌گیری شده است، در مورد حضور چراغپور این مسئله را شنیدم و چند مورد دیگر هم همین اتفاق افتاد بدون آنکه من از تصمیم‌گیری‌ها مطلع باشم.

عضو هیئت مدیره ملوان افزود: دلیل دیگری که من از ملوان خداحافظی کردم این بود که در جلسه خصوصی هیئت مدیره صحبت‌ها بلافاصله درز پیدا می‌کرد و مسائل به بیرون منتقل می‌شد، من به محجوب گفتم همه چیز پول نیست و باید تجربه هم وجود داشته باشد، من در امور باشگاه داری ۳۰ سال است که فعالیت می‌کنم و تجربه دارم، حداقل در ۱۰ باشگاه حضور داشتم و از قبل از انقلاب در امور باشگاه داری بوده‌ام، این مسائل دیگر برای من شوق و ذوق ندارد بلکه ما می‌خواهیم تجربیاتمان را منتقل کنیم اما دیدم که نمی‌توانم مثمر ثمر باشم و به همین دلیل خداحافظی کردم و گفتم بهتر است هیئت مدیره یکپارچه شود.

شهسواری در مورد اینکه کدام بحث خصوصی هیئت مدیره منتقل شده است، گفت: مثلاً در هیئت مدیره صحبت از درودگر شد که من از درودگر دفاع کردم و خواهان این بودم که او تا آخر فصل مدیرعامل بماند اما این صحبت‌ها بلافاصله به گونه‌ای دیگر به درودگر منتقل شد.

وی افزود: در مورد انتخاب سرپرست برای باشگاه هم هیچ رای گیری در هیئت مدیره انجام نشد و انتخاب غلامی به عنوان هیئت مدیره انتصابی بود اما بعد از آن مصاحبه‌هایی شد که من خراب شدم، من معتقد بودم باید از کل ظرفیت‌های استان در باشگاه استفاده شود، من در مورد درودگر هم گفتم که او بچه تهران است و بچه تهران جای بچه تهران را نمی‌گیرد.

شهسواری با اشاره به سوابق خود در باشگاهداری گفت: من استیل آذین را با یک میلیارد قهرمان کردم در حالیکه این تیم سال قبلش با ۸ میلیارد قهرمان نشده بود، ابومسلم را با ۵۰۰ میلیون تومان جمع کردم و اگر۲۰۰ میلیون دیگر می‌دادند لیگ برتری می‌شدیم پس از آن در دو سال ۱۲ میلیارد خرج کردند که در نهایت هم تیم به لیگ برتر نیامد، من بله‌قربان‌گوی کسی نیستم، من بله‌قربان‌گوی آدم‌های پولدار نیستم، می‌خواستم تجربیاتم را در اختیار باشگاه بگذارم وقتی دیدم که فایده‌ای ندارد و نمی‌توانم مفید باشم خداحافظی کردم، من محجوب را از قبل نمی‌شناختم و در نهایت هم تصمیم به کناره‌گیری گرفتم.