ناخداحسین غلامی به مناسبت صعود تیم فوتبال بانوان ملوان به نیمه نهایی جام حذفی به هیات مدیره باشگاه ملوان، هواداران […]

ناخداحسین غلامی به مناسبت صعود تیم فوتبال بانوان ملوان به نیمه نهایی جام حذفی به هیات مدیره باشگاه ملوان، هواداران و سرمربی و تمام اعضای تیم فوتبال بانوان این موفقیت را تبریک گفت.

در پیام سرپرست باشگاه ملوان آمده است: صعود مقتدرانه تیم فوتبال بانوان ملوان به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی بانوان کشور را تبریک می‌گویم.

در پی پیروزی ارزشمند روز گذشته تیم بزرگسال ملوان مقابل تیم سایپا، این موفقیت بزرگ شیرزنان ملوان دل مردم انزلی را شادتر کرد و باعث افزایش خوشحالی هواداران شد.

این موفقیت بزرگ را به اعضای محترم هیات مدیره باشگاه ملوان، جامعه ورزشی بندرانزلی و سرمربی و تمام اعضای تیم فوتبال بانوان ملوان صمیمانه تبریک می‌گویم. اطمینان دارم این موفقیت مقدمه ای برای پیروزی‌های بزرگتر در تمام رده های سنی باشگاه ملوان خواهد بود.

اینجانب نیز خود را در شادی مجموعه باشگاه ملوان سهیم دانسته و برای یکایک این مجموعه در عرصه‌های گوناگون عزت‌آفرینی، آرزوی بهروزی و تعالی دارم.

امیدوارم تیم قدرتمند بانوان ملوان در ادامه راه موفق به کسب مقام قهرمانی جام حذفی فوتبال بانوان ایران شده و افتخاری دیگر به مجموعه افتخارات باشگاه مردمی و ریشه دار ملوان اضافه نماید.

حسین غلامی

سرپرست باشگاه ملوان.

 

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی