اختصاصی – نصرت ایراندوست پیشکسوت باشگاه ملوان از نظرسنجی برنامه ی سکو در خصوص دراگان اسکوچیچ انتقاد کرد .   […]

اختصاصی – نصرت ایراندوست پیشکسوت باشگاه ملوان از نظرسنجی برنامه ی سکو در خصوص دراگان اسکوچیچ انتقاد کرد .

 

ایراندوست رئیس آکادمی باشگاه ملوان در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : «برنامه ی سکو در شبکه ی باران به صورت هدف دار نظرسنجی را در خصوص ادامه کار اسکوچیچ با ملوان در برنامه اش گذاشت که اصلا در این شرایط موضوعیتی نداشت ! به نظر من این کار فقط برای به حاشیه کشیدن باشگاه بود ، وقتی تیمِ ما عالی نتیجه میگیرد و در همین هفته ی گذشته در همین “ملوان کلاب” و سایتهای خبری دیگر خبر مذاکره ی باشگاه با اسکوچیچ برای فصل بعد آمده است ، چه دلیلی دارد که این برنامه همچین نظرسنجی را بگذارد ؟ »

 

وی ادامه داد : « هیئت مدیره ی باشگاه ملوان زمانی که اسکوچیچ در ۱۱ بازی ۹ امتیاز آورد او را در تیم حفظ کردند چون مردم و بازیکنان به او علاقه داشتند حال چه دلیلی دارد در حالی که تیم شرایط بسیار خوبی دارد ، خوب بازی میکند و امتیازهای مناسبی را کسب می کند تصمیمی غیر از این بگیرند ؟ آنها حتی برای فصل بعد با اسکوچیچ مذاکره کردند پس این نظرسنجی ها آن هم بعد از نتایج خوب ملوان چیزی غیر از حاشیه سازی برای ملوان نیست و اولین بار هم نیست که چنین چیزی در این برنامه اتفاق می افتد . چرا برای ملوانی که برده همچین نظرسنجی می گذارند و برای تیمی که ۵ هفته ی پیاپی باخته است این کار را نمی کنند ؟ »

 

ایراندوست اضافه کرد : « سیروس محجوب با ورودش به مجموعه ی ملوان به عنوان مالک آرامش بسیار خوبی را در باشگاه فراهم کرده و تیم ملوان از این موضوع دارد سود می برد ، من و تمام پیشکسوتان باشگاه ملوان هرگونه حاشیه سازی برای تیم شهرمان ملوان را در این شرایط محکوم میکنیم و اگر بخواهد چنین چیزی ادامه داشته باشد به مراجع ذی صلاح شکایت خواهیم کرد و جلوی اینگونه رفتارها را می گیریم . »

 

پیشکسوت ملوان در پایان در خصوص نتایج خوب ملوان گفت : « من واقعا خوشحالم که آقای اسکوچیچ به خوبی در انزلی جا افتاده اند و نتایج بسیار خوبی را کسب می کند . ملوان این روزها با بازیهای فکورانه ی خود هر تیمی را شکست می دهد . من فکر می کنم که تیم ما هم از بیرون زمین توسط اسکوچیچ و هم در داخل زمین به کاپیتانی مازیار زارع و بازیکنان با تجربه نظیر رافخایی و یوسف زاده به خوبی مدیریت می شود و همدلی که بین کادرفنی ، بازیکنان و مدیریت باشگاه به وجود آمده ملوان را به جایگاه واقعی خود خواهد رساند . »

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)