سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اگر باشگاه ملوان هم مثل من روحیه جاه‌طلبی داشته باشد می‌توانیم به همکاری‌مان ادامه […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اگر باشگاه ملوان هم مثل من روحیه جاه‌طلبی داشته باشد می‌توانیم به همکاری‌مان ادامه بدهیم.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی دو بر یک مقابل سایپا در نشست خبری گفت: خوشحالم بعد از آنکه بازی را باختیم توانستیم برگردیم و به پیروزی برسیم. شروع بازی به نفع ما نبود. سایپا اجازه بازی‌سازی به ما نمی‌داد و خودش از ضدحملات استفاده می‌کرد. در نیمه دوم سعی کردیم که حمله کنیم و با دو مهاجم تازه نفس که به میدان آوردند و تغییر سیستمی که دادیم برای گرفتن سه امتیاز تلاش کردیم.

وی در مورد اینکه بعد از زدن گل دوم به سمت نیمکت سایپا رفته است گفت: نه، من به سمت هواداران ملوان که آن طرف نشسته بودند رفتم بعد از گل دوم خوشحال شدم و به سمت هواداران ملوان رفتم همواره من به سرمربیان حریف احترام می‌گذارم با این حال اگر سوءتفاهمی پیش آمده عذرخواهی می‌کنم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه فصل آینده هم در باشگاه ملوان می‌ماند یا نه زیرا مدیران باشگاه به او پیشنهاد ادامه همکاری دادند گفت: در حال حاضر فقط من به فکر بازی بعدی هستم من جاه‌طلبم و اگر ملوان هم روحیه جاه‌طلبی داشته باشد به کارمان ادامه می‌دهیم. ابتدای فصل مشکلات مالی زیادی داشتیم  و ۸، ۹ بازیکن دیر به ما اضافه شدند و در زمان آماده‌سازی تیم فرصت کمی در اختیارم بود اما به مرور تیم بهتر شد.

اسکوچیچ در مورد دربی پایتخت که فردا برگزار می‌شود گفت: این مسابقه ربطی به من ندارد اما امیدوارم هر دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارند.