مالک باشگاه ملوان گفت: لطفا فقط پرچم ملوان را به اهتزاز در آورید. به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، […]

مالک باشگاه ملوان گفت: لطفا فقط پرچم ملوان را به اهتزاز در آورید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان طی بیانیه ای از هواداران گرانقدر ملوان، تقدیر و تشکر کرد و خواهان تغییر نگرش آنان در حمایت از باشگاه و خدمتگزاران آن شد.

 

متن بیانیه سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان بندرانزلی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بزرگی سراسر به گفتار نیست

دو صد گفته چون نیم کردار نیست

مردم فهیم انزلی و هواداران گرانقدر ملوان

امروز که ملوان با یاری و کمک شما از دل اتفاقات و دریای پرتلاطم روزگار عبور کرده یادآوری این نکته را واجب می‌دانم که خدمت به ملوان «محبوب» را وظیفه خود و دیگر همکارانم در تمام ارکان باشگاه دانسته و از همین رو و به دلیل انتشار تصاویری از بنرها و پلاکاردهایی –در بازی ملوان مقابل مس- که به رسم تقدیر و تشکر ازاینجانب به چاپ رسیده است، ضمن تشکر و قدردانی بسیار، عاجزانه تقاضای تغییر نگرش در حمایت از باشگاه و این خدمتگزاران را دارم.

در دنیای حرفه‌ای فوتبال امروز، دست‌نوشته‌ها و پلاکارد نوشته‌ها – حال له یا علیه هرکه باشد – جای خود را به تشویق یکپارچه و حمایت همه جانبه از تیم داده است و آنچه بیش از هر رفتار دیگری نشان از اتحاد هواداران دارد همان اهتزاز پرچم باشگاه ملوان بندر انزلی خواهد بود. تشویقی که ملوان هم به حق شایسته آن است ، و مدیران باشگاه را هم که اقدامات عملی را به جای شعارزدگی سرلوحه کار خود قرار داده‌اند به مراتب بیش از بنرهای عریض و طویل و پارچه نوشته‌ها دلگرم و امیدوار خواهد کرد.

فراموش نکنیم که بزرگانی همچون صالح نیا، ایراندوست، غفور جهانی، قاسم سلطان زاده، علی صیاد، مرحوم قایقران و دیگر موسفید کرده های ملوان هستند که ما آنها را شایسته چنین توجهات ویژه ای می دانیم. هرچند که بر این باوریم ایشان نیز دل در گرو پرچم ملوان دارند وخود در برآفراشته نگاه داشتن آن در تلاشند.

با تشکر فراوان

سیروس محجوب

مالک باشگاه ملوان.