جلسه هم اندیشی پرسنل باشگاه ملوان با ناخدا غلامی، ظهر امروز برگزار شد.         جلسه هم اندیشی […]

جلسه هم اندیشی پرسنل باشگاه ملوان با ناخدا غلامی، ظهر امروز برگزار شد.

 

 

 

 

جلسه هم اندیشی پرسنل باشگاه ملوان با ناخدا حسین غلامی، سرپرست باشگاه ملوان ظهر امروز برگزار شد.
ناخدا حسین غلامی در ابتدای این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از آقای سیروس محجوب، مالک باشگاه ملوان اظهار داشت: جا دارد در این جا از زحمات آقای حسن خسته بند، نماینده محترم مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی، آقای سعادتمند داوودی فرماندار محترم بندرانزلی و رییس هیات مدیره باشگاه ملوان و آقای محمد رضا بدیعی فر، رییس محترم شورای اسلامی شهر انزلی و عضو هیات مدیره باشگاه ملوان، تشکر کنم.

وی با ابراز این که از الان باید به فکر فصل آینده باشیم و همیشه در کارم از مشورت استفاده می کنم، تصریح کرد:

افکار و نو آوری های خود را در جهت پیشبرد اهداف باشگاه ملوان ارائه کنید.

سرپرست باشگاه ملوان افزود: اهمیت دادن به تیم های پایه برای ما خیلی مهم است و روی همین اصل طی دو روز گذشته دو بازیکن از تیم امید به تیم بزرگسال اضافه شدند.

وی افزود: به دنبال استفاده از بازیکنان بومی در تیم های پایه، پرورش شان و استفاده از آنها در تیم بزرگسال هستیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، ناخدا غلامی با اشاره به این که به همه پیشکسوتان احترام می گذارم، افزود: حرکت بسیار خوبی از سوی آقای محجوب در زمینه هم اندیشی و گردهمایی پیشکسوتان باشگاه ملوان صورت گرفت.

ناخدا غلامی با اشاره به اهمیت کارهای فرهنگی، خاطر نشان کرد: هفته آینده جلسه ای با مسوولان محیط زیست استان گیلان و بندرانزلی در خصوص نماد قو که نماد و سمبل باشگاه ملوان است، خواهیم داشت.

وی در پایان ضمن تقدیراز زحمات پرسنل باشگاه ملوان و اظهار این که تک تک اعضای باشگاه ملوان باید دست به دست هم بدهند، افزود: باید آقای محجوب را دل گرم کنیم تا باشگاه ملوان بتواند روی پای خود بایستد.

در ادامه جلسه، پرسنل باشگاه ملوان نقطه نظرات خود را با ناخدا حسین غلامی در میان گذاشتند.