خزر اسپورت: موسس باشگاه ملوان گفت: امیدوارم با ورود مالک جدید شرایط به گونه ای پیش برود که ملوان به […]

خزر اسپورت: موسس باشگاه ملوان گفت: امیدوارم با ورود مالک جدید شرایط به گونه ای پیش برود که ملوان به جایگاه اصلی خود برسد.

 

 

به گزارش خزر اسپورت، بهمن صالح نیا در گرد همایی پیشکسوتان ملوان که شامگاه امشب (سه شنبه) در تالار منصوری برگزار شد، با بیان این که ملوان از سال های پایانی دهه چهل نام و آوازه بزرگی در میان تیم های مطرح فوتبال ایران پیدا کرد، اظهار داشت: همه شما در کسب افتخارات ملوان سهیم هستید.


مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران که در این جلسه، توسط پیشکسوتان ملوان به عنوان نماینده آنها در هیات مدیره این باشگاه انتخاب شد، ادامه داد: امروز که همه این جا جمع شده ایم باید به پیشرفت و سربلندی بیشتر ملوان کمک کنیم.


وی با اشاره به این که واقعا مسوولیت بسیار خطیری را پذیرفته ام، افزود: با ورود مدیریت جدید، شرایط را به گونه ای می بینم که به گوشه ای از خواسته های به حق شما دوستان عزیز می توانم جامه عمل بپوشم.


سرمربی اسبق تیم ملی جوانان، تصریح کرد: اما در کنار این خواسته، انتظاراتی از تک تک شما عزیزان دارم.


وی افزود: انتظارم این است که شما به رسالت و وظیفه سنگین خود در دفاع از تیم ملوان، فرهنگ ملوان و حق شهروندی خود عمل کنید.


صالح نیا که در سمت سرمربی ملوان همراه با این تیم سه بار موفق به قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران شده است، با بیان این که انتقادات را باید پذیرفت، افزود: کسی که انتقاد پذیر نباشد نمی تواند موفق بشود. منتهی انتقاد باید سازنده باشد.


وی با اشاره به این که ما خانواده بزرگ ملوان در جلسات با خودمان باید صحبت ها، ایرادات و انتقادات را به یکدیگر منتقل کنیم، افزود: نباید کاری کنیم که مالک جدید دلسرد شود.


بهمن صالح نیا با بیان این که کاری به مدیریت گذشته ندارم، ولی آشنایی هم با مدیریت جدید آقایان ندارم، افزود: ما باید کاری کنیم که مالک جدید دلگرم شود تا خواسته های مجموعه ملوان عملی شود.


یکی از پرافتخارترین مربیان فوتبال ایران در پایان، اظهار داشت: امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که ملوان به جایگاه اصلی خود برسد.