دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در تیم سایپا داود فنایی به من اتهام دوپینگ و اعتیاد زد.   […]

 

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در تیم سایپا داود فنایی به من اتهام دوپینگ و اعتیاد زد.

 

 

مهدی ثابتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد علت فسخ قراردادش با باشگاه ملوان انزلی گفت: علت اینکه من قراردادم را با سایپا فسخ کردم و به ملوان پیوستم این بود که در این تیم به عنوان بازیکن ثابت در میدان حضور داشته باشم و دروازه‌بان اول باشم خود درودگر به من گفت که من تو را می‌خواهم من هم از قرارداد خوبم با سایپا چشم‌پوشی کردم و ۵۰درصد آن را بخشیدم و به ملوان آمدم با مبلغ خیلی خیلی پائین هم به ملوان پیوستم.

 

وی ادامه داد: دو هفته اول به من گفتند بعد از جدایی پاشنکو تو در میدان حضور خواهی داشت اما بعد گفتند تمرین نداری من هم بیشتر از گذشته تمرین کردم حتی زمانی که تمرینات تیم تعطیل بود تمرین می‌کردم زیرا اهل خانه نشستن نبودم اما همان زمان زمزمه‌های جدایی درودگر مطرح شد در نهایت هم فکر می‌کنم محمد حبیبی مربی دروازه‌بان‌های ملوان خیلی دوست نداشت که من به ملوان بروم و قلبش راضی به حضور من نبود.

 

ثابتی تصریح کرد: شنیدم در بازی با پرسپولیس هم با خواست صادق درودگر در فهرست ۱۸نفره قرار گرفتم و حتی در فهرست ۱۸نفره این بازی هم نبودم. در حالیکه من به عنوان دروازه‌بان اول به ملوان پیوستم در نهایت هم بدون آنکه بی‌احترامی پیش بیاید با برخورد خوش روز اول از ملوان جدا شدم با همان دست‌هایی که من را پذیرفته بودند بدرقه‌ام کردند. من از مازیار زارع کاپیتان ملوان هم حلالیت خواستم و از این تیم جدا شدم. از انزلی‌چی‌ها بدی‌ هم ندیدم.

 

دروازه‌بان تیم ملوان با اشاره به حضورش در سایپا و علت جدایی از این تیم گفت: روزی که از تراکتورسازی به سایپا آمدم همه از من استقبال کردند من از تیم دوم جدول می‌آمدم اما فیرات از این مسئله خوشحال نبود شاید به خاطر اینکه از کانال او به این تیم نیامده بودم. ابتدا به من گفتند می‌خواهیم یک دروازه‌بان دیگر هم جذب کنیم تا شرایط تو راحت‌تر باشد من هم به آنها گفتم یک دروازه‌بان خوب بگیرید که رقابت خوبی داشته باشیم. در نهایت محمدباقر صادقی آمد و فیکس بازی کرد من در بازی با گسترش فولاد درون دروازه‌ قرار گرفتم و بازی را بردیم که آن هم به خاطر سه اخطاره شدن صادقی بود. بعد از آن دیگر من را بازی ندادند.

 

وی ادامه داد: فیرات می‌گفت شما با مدیریت باشگاه قرارداد بستید و من شما را قبول ندارم به همین خاطر می‌گویم شاید چون از کانال او نیامده‌ام این اتفاق برایم افتاد. داود فنایی هم به من اتهام دوپینگی بودن زد و حتی به من گفت که تو معتادی، من هم به او گفتم بله دوپینگ می‌کنم به خاطر پسر مریضم که شیمی‌درمانی می‌کند تا این سن دارم بازی می‌کنم شاید هم فنایی به من حسودی‌اش شد زیرا او فوتبال را در ۲۶-۲۷سالگی کنار گذاشت به هر حال تفاوت زندگی سالم همین است.