سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اعتقاد دارد از وقتی هدایت بانوان را برعهده گرفته همه بازیکنان در تلاش هستند با […]

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان اعتقاد دارد از وقتی هدایت بانوان را برعهده گرفته همه بازیکنان در تلاش هستند با ارائه بازی خوب خودشان را نشان دهند.

 

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،  درباره برگزاری اردوهای تیم ملی، گفت: در اردوی اول از بازیکنانی دعوت کردیم که تیمی در لیگ ندارند، چون این بازیکنان شرایط تمرینی نداشتند، آماده نبودند. در اردوی دوم با توجه به اینکه بازیکنان دعوت شده در مسابقات لیگ شرکت می‌کنند نسبت به بازیکنان قبلی بهتر بودند. با برگزاری یک اردو نمی‌توان بازیکنان را سنجید، اما در اردوهای آینده می‌توانیم ببینیم بازیکنان در چه سطحی هستند.

وی درباره تساوی تیم ملوان مقابل پاس همدان، اظهار داشت: یک بازی کاملاً یک طرفه را شاهد بودیم. آب‌وهوای این شهر سرد و برفی بود و ما هم به این شرایط عادت نداشتیم، اما باز هم بازیکنان ما از نظر فنی قوی عمل کردند. فکر می‌کنم زهره کودایی، دروازه‌بان تیم ملی برنده این مسابقه بود چرا که یک تنه مقابل تیم ما ایستاد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان در پاسخ به این سوال که مربی پاس گفته ملوان در این دیدار موقعیت گل نداشت، گفت: چنین چیزی نبوده است، می‌توانید فیلم بازی را ببینید. آنها ۲ موقعیت گل داشتند که از روی کاشته به یک گل رسیدند، اما ما ۲۲ موقعیت گل داشتیم.

ایراندوست در ادامه به بازی‌های سخت تیمش در روزهای ۱۰، ۱۳ و ۱۷ بهمن اشاره کرد و اظهار داشت: تیم‌هایی که در انتهای جدول رده‌بندی قرار دارند مقابل بم و ملوان بسته و دفاعی بازی می‌کنند. از وقتی سرمربی تیم ملی شده‌ام، همه می‌خواهند خودشان را نشان دهند. باید بگویم دوپینگ روحی می‌شوند در حالی که نیم‌فصل اول این طور نبود.