محجوب:به دنبال مدیرعاملی هستیم که تنش ایجاد نکند/دانشگاهی علمی کاربردی در زمینه ورزش راه اندازی می کنم .     […]

محجوب:به دنبال مدیرعاملی هستیم که تنش ایجاد نکند/دانشگاهی علمی کاربردی در زمینه ورزش راه اندازی می کنم .

 

 

اختصاصی- سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بندرانزلی امروز در نشستی با حضور مسئولین، پیشکسوتان، خبرنگاران و هواداران ملوان برای تبادل نظر شرکت کرد.

محجوب در رابطه با هواداران ملوان گفت از سایت های خبری مربوط به ملوان بازدید می کنم و از نظرات هواداران باخبرم. به  طرفداران ملوان حق می دهم که حساسیت هایی نسبت به مالک جدید باشگاه داشته باشند. ما می توانیم در آینده ۳٫۵ میلیون هوادار در داخل کشور داشته باشیم. سرمایه ی اصلی هر تیمی هواداران هستند و هیچ تیمی بدون حمایت و همکاری هواداران موفق نخواهد بود. باشگاه ملوان متعلق به کسی نیست بلکه متعلق به مردم است و هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند ملوان را از هوادارانش بگیرد. محجوب نباید در ورزشگاه دور افتخار بزند بلکه نتایج ما باید افتخار ما شود.

 

وی در خصوص تغییرات اداری باشگاه ملوان گفت این فرصت را داریم که تغییرات به آرامی ایجاد شود. ما با سرمربی ملوان دراگان اسکوچیچ در رابطه با قرارداد در فصل بعد جلسه ای داریم و این نظر ناخدا غلامی سرپرست ملوان است. وی اشاره کرد که از ۵عضو هیئت مدیره ملوان ۴نفر نظرشان ناخدا غلامی برای سرپرستی ملوان بوده است.

او در خصوص تیم های پایه و بزرگسالان ملوان و مسائل مالی گفت در کنار توجه به تیمهای پایه، تمام تلاشم این است که خروجی ما یعنی تیم بزرگسالان بدرخشد. من از افغانستان، پاکستان و هند نام بردم زیرا هدف ما ورود به بازارهای بزرگتر از ایران است. ما در یک سال و نیم آینده باید باشگاه را مستقل اعلام کنیم تا اگر اتفاقی منجر به رفتن من از ملوان شد باشگاه مستقل بماند. وی اشاره کرد که دیروز قراردادی به ارزش ۳٫۵ میلیارد تومان با اسپانسر ملوان منعقد شده است. او هدف کوتاه مدتش را پرداخت هزینه های جاری باشگاه و قراردادهای بازیکنان ملوان دانست و گفت ما تا پایان فصل مشکلاتی خواهیم داشت و این طبیعی ست زیرا برای بار اول است که وارد تجارت در فوتبال شده ام.  او وعده داد که در ماههای آینده اخبار ملوان را در شبکه ها و روزنامه های معتبر خارجی دنبال کنیم و گفت در فصل آینده در زمینه ی مالی مسئله ای نخواهیم داشت و هزینه های باشگاه را مستقل پرداخت می کنیم و درآمدهای جاری هم صرف زیرساخت ها می شوند.

وی در رابطه با درودگر مدیرعامل سابق ملوان گفت بعد از امضای سند مالکیت تیم در گفتگویی با درودگر گفتم راه و ساختار ما با مدیر قبل متفاوت است. در مورد آقای درودگر اگر تصمیم با من بود او مدیر عامل ملوان بود و اگر امروز بخواهم مدیرعاملی انتخاب کنم ۳نفر مدنظر دارم که یکی از گزینه ها آقای درودگر است. من به دنبال مدیرعاملی هستم که تنش نداشته باشد.

محجوب در رابطه با چراغپور گفت به نظر من او در تئوری توانایی هایی دارد و قصد داریم در قالب پیشبرد اهدافمان از آنها استفاده کنیم. البته ما در خصوص آکادمی باشگاه ملوان قصد هیچ گونه تغییر و تحولی نداریم. حضور چراغپور در خصوص تبادل اطلاعات و در رابطه با مدرسه های شبانه روزی ماست زیرا به زودی ۳مرکز شبانه روزی با عنوان مدرسه فوتبال در استان گیلان راه اندازی خواهیم کرد.

همچنین محجوب به سابقه باشگاه داری در زادگاهش قاسم آباد اشاره کرد و گفت از سال ۸۲ تا ۸۶ باشگاه شاهین قاسم آباد را اداره کرده ام.

در پایان او در رابطه با جو ورزشگاه ها گفت اولین کار عملی ما در زمینه ی فرهنگی صدور بیانیه ای ست که با آیه ای از قرآن شروع شده است. متاسفانه در مدت حضورم ملوان در ۳بازی ۳۰ میلیون تومان جریمه شده است و نباید این وضعیت ادامه داشته باشد. من به مسائل فرهنگی بسیار اهمیت می دهم و قصد دارم در انزلی دانشگاهی علمی کاربردی در زمینه ورزش راه اندازی کنم و درآمدش را وقف کنم. اگر امسال لیگ برتر پخش زنده نشود و برنامه ی ۹۰ تعطیل و بازی های لیگ بدون تماشاگر برگزار شود جو ورزشگاهها سالم خواهد شد.

 

منبع : انزلی کلاب