خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه ملوان در شرایط خوبی قرار دارد، گفت: مس را در […]

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه ملوان در شرایط خوبی قرار دارد، گفت: مس را در انزلی شکست می‌دهیم.

نیما دلاوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در انزلی، با اشاره به اینکه متولد سال ۷۰ در تالش هستم، اظهار کرد: فوتبال را در پایه نوجوانان در تیم مهرآوران تالش زیر نظر محمد خوشبخت گذراندم.

 

وی افزود: سه سال در خدمت امیدهای ملوان بندرانزلی بودم که توانستیم قهرمان امیدهای کشور شویم.

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص داشتن چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف لیگ برتری، تصریح کرد: در گذشته با مربیان لیگ برتری صحبت‌هایی در خصوص حضور در تیم‌های مختلف داشته‌ام اما چون به تیم ملوان متعهد بودم به آن‌ها جواب مثبت ندادم.

 

وی با بیان اینکه با آمدن هیئت مدیره جدید و موقعیت خوبی که برای جوانان تیم به وجود آمده فکر نمی‌کنم کسی از تیم برود، گفت: آرزوی هر بازیکن پوشیدن پیراهن تیم ملی بوده و ملوان تیمی است که سکوی پرتاب خوبی در این راه است.

 

دلاوری با تصریح بر اینکه با تلاش خودم و کمک خداوند و کمک مسئولان امیدوارم هم برای مردم انزلی و هم برای تیم پیشرفت‌های خوبی به ارمغان بیاوریم، افزود: مشوقان اصلی من خانواده بودند و مربیان بزرگی مثل محمد خوشبخت، حسن رشتی، قدیر بحری، محمد احمدزاده و فرهاد پورغلامی برای من زحمت کشیده‌اند که از آن‌ها تشکر می‌کنم.

 

وی با اشاره به اوضاع فعلی تیم ملوان، گفت: اوضاع تیم خوب است و امیدوارم با تلاش بیشتر در تمرینات نظر سرمربی را برای بازی جلب کنم.

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با تاکید بر اینکه سرمربی تیم ملوان یک مربی اروپایی و حرفه‌ای است، خاطرنشان کرد: رابطه دراگان اسکوچیچ با بازیکنان صمیمی بوده و با به روز بودن خود سعی در یاد دادن درس‌های بهتر فوتبال به جوانان تیم است.

 

وی با اشاره به فوتبال دوست‌بودن هواداران تیم‌های داماش گیلان و ملوان بندرانزلی، اظهار کرد: تماشاگران دو تیم استان خونگرم هستند و با تعصب خود دوست دارند تیم‌شان پیروز شود و از تماشاگران ملوان تشکر ویژه دارم.

 

دلاوری تاکید کرد: بازی بعدی ما با تیم فوتبال مس کرمان است و این تیم در نیم فصل با آوردن بازیکنان داخلی و خارجی قدرت بیشتری پیدا کرده و برای بقا در لیگ برتر می‌جنگد ولی با آمادگی که داریم، مس را در انزلی شکست می‌دهیم.

 

وی با بیان اینکه اگر سرمربی صلاح بداند از من در ترکیب اصلی استفاده می‌کند ، افزود: هیئت مدیره جدید تیم در نیم فصل باعث شدند تا ما با انگیزه بیشتر مقابل تیم‌های دیگر حضور پیدا کنیم و امسال سعی داریم به رده‌های بالاتر جدول برسیم.

 

منبع :تسنیم