سرپرست باشگاه ملوان گفت: هدف اول ما در برنامه کوتاه مدت ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای ملوان است.       […]

سرپرست باشگاه ملوان گفت: هدف اول ما در برنامه کوتاه مدت ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای ملوان است.

 

 

 

حسین غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مذاکره با اسکوچیچ در فصل آینده گفت: روز گذشته جلسه‌ای با حضور رئیس هیأت مدیره و رئیس باشگاه با اسکوچیچ داشتیم که به توافقات خوبی هم رسیدیم. قرار است هفته آینده بحث مالی با این مربی را انجام دهیم که در صورت توافق ایشان سرمربی فصل آینده ما خواهد بود.

وی در مورد بازگشت پاشینکو به انزلی گفت: با این دروازه‌بان اهل مولداوری صحبت کردیم و اصرار داشتیم ایشان برگردد و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

غلامی در مورد آکادمی باشگاه ملوان گفت: نصرت ایراندوست در بخش انزلی رئیس آکادمی باشگاه ملوان است و قرار است چراغپور در مناطق فومن و چابکسر آکادمی ملوان را اداره کند.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد اینکه برنامه‌های این باشگاه برای فصل آینده چگونه است،‌ گفت:‌ هدف اول ما این است که زیرساخت‌های مناسب را برای باشگاه فراهم کنیم. ما ابتدا به دنبال تامین زیرساخت‌ها هستیم و سپس به آکادمی و تیم‌های پایه و بزرگسالان توجه ویژه داریم. در کوتاه مدت هدف‌مان ماندن در رده سوم یا ششم و هفتم جدول است و پس از اینکه زیرساخت‌ها مهیا شد به فکر حضور در آسیا خواهیم بود.

وی افزود: هدف من ایجاد آرامش و اتحاد و همدلی بیشتر در باشگاه ملوان است و می‌خواهیم انسجام بیشتری در ملوان داشته باشیم.