داوران: – رسول رهبرفام کمک ها: رحیم شاهین، ایوب غلامزاده داور چهارم: رضا عادل   ناظر داوری: – مسعود عنایت محرومان: […]

داوران:

– رسول رهبرفام کمک ها: رحیم شاهین، ایوب غلامزاده داور چهارم: رضا عادل

 


ناظر داوری:

مسعود عنایت

محرومان:

مصدومان:

– امیرحسین فشنگچی (ملوان)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هفتم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط  وجود تدارد.

آخرین دیدار :

– ذوب آهن ۱ – ۱ ملوان

– مس کرمان ۲ – ۲ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان ۴۶.۶% این مسابقات را با برد(۷)، ۱۳.۴% را با مساوی(۲) و ۴۰% را با شکست(۶) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

 

1malavan-mes.jpg

 


عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و مس در دوره ۸۸-۸۹ لیگ برتر در انزلی می باشد که ملوان موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری برسد، گل های ملوان را در آن دیدار توسط  آدریانو آلوز (پنالتی) و سیدجلال رافخایی به ثمر رسید.

مصاحبه :

– دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان اظهار داشت: بازی خیلی مهمی داریم، نتیجه بازی برای مس هم مهم است ما مشکلات زیادی داریم، امیرحسین فشنگچی مصدوم است، ۵ بازیکن ما مریض بوده‌اند و شیری هم به تیم ملی رفته است. برایم عجیب است که در جریان لیگ برای تیم‌ملی بازی می‌گذارند و عجیب‌تر اینکه از پرسپولیس و استقلال بازیکنی به این تیم دعوت نمی‌شود یا فقط یک بازیکن به تیم ملی دعوت می‌کنند. من از این مسئله واقعا عصبانی هستم.

ترکیب احتمالی:

ایمان صادقی، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، سهیل رحمانی، شاهین ثاقبی، مهدی دغاغله و سید جلال رافخایی

اعداد و ارقام:


رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در انزلی جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ در ساعت ۱۶ از هفته بیسن و هشتم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت حسن اکرمی برگزار شد که در پایان با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید، گل ملوان در این دیدار توسط سید جلال رافخایی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۳ بدست آمد.

آفساید:

– بازی دو تیم ملوان و مس از هفته بیستم و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۴.۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز خواهد شد، بنا به گزارش سایت ها هواشناسی دمای هوا در ساعت شروع بازی بین ۱۵ درجه سانتی گراد و شرایط جوی هم مطلوب خواهد بود.

– مس کرمان در ۷ بازی خود در انزلی تاکنون موفق به برد ملوان نشده است، ملوان نیز برای اولین بار در فصل گذشته موفق به برد مس در کرمان شد که  توانست در این فصل نیز آن را تکرار کند.
– در ۱۵ بازی دو تیم تنها ۲ تساوی به ثبت رسیده که آن هم مربوط به ۲ دیدار آخر در انزلی می باشد.
– ملوان در شرایطی به مصاف مس کرمان می رود که هفته گذشته بعد از هفته ها بازی خود را با تساوی به پایان رسید و در مقابل مس در ۵ بازی گذشته خود ۴ تساوی داشته است.
– در ۱۵ بازی دو تیم ۳۲ گل رد و بدل شده است که سهم ملوان ۱۷ گل و سهم مس۱۵ گل می باشد، دو تیم در این ۱۵ دیدار تنها یکبار بازی را بدون گل به پایان رسانده اند.
– پر گل ترین دیدار مربوط به برد ۴ بر ۲ مس در کرمان و کم گل ترین دیدار تساوی ۰ بر ۰ در انزلی می باشد.

– هادی تامینی تنها بازیکنی است که سابقه بازی در هر دو تیم را در کارنامه خود دارد.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)