جلسه هم اندیشی تیم امید ملوان عصر روز گذشته برگزار شد.         جلسه هم اندیشی تیم امید […]

جلسه هم اندیشی تیم امید ملوان عصر روز گذشته برگزار شد.

 

 

 

 

جلسه هم اندیشی تیم امید ملوان عصر روز گذشته با حضور ناخدا حسین غلامی، سرپرست باشگاه ملوان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال امید ملوان برگزار شد.

در این جلسه که در محل باشگاه ملوان برگزار شد، در خصوص برنامه ها و مسایل تیم امید ملوان بحث و تبادل اطلاعات و نظر شد.

در این جلسه ناخدا حسین غلامی ضمن تقدیر از زحمات پیشکسوتان ملوان در تیم های پایه به خصوص تیم امید ملوان،اظهار داشت: تیم های پایه باشگاه ملوان باید به دنبال بازیکن سازی و پرورش بازیکن و تحویل آن به تیم بزرگسال باشند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، وی با بیان این که نگاه آقای محجوب به بازیکن سازی است، افزود: اگر انتقال بازیکنان از رده های مختلف تیم های پایه به سطوح بالاتر به درستی صورت پذیرد، از نظر بازیکن در سال های آینده بی نیاز خواهیم شد.

در ادامه محمد قدیر بحری، سرمربی تیم امید ملوان با بیان این که داشتن زمین مناسب مساله اصلی تیم های پایه ملوان است، افزود: زارع ها، رافخایی ها و حسینی ها در تیم های پایه ملوان رشد کرده و به سطح اول فوتبال ایران معرفی شده اند.

سپس نصرت ایراندوست با بیان این که تیم های پایه منبع اصلی تغذیه تیم بزرگسال ملوان در سال های اخیر بوده است، با اشاره به سخنان آقای محجوب در زمینه بین المللی کردن باشگاه ملوان افزود: باشگاه های آلمانی بعد از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، اقدام به جذب بازیکنان این تیم از جمله علی دایی کردند و مردم ایران بازی های این بازیکنان در بوندس لیگا را با علاقه مندی زیادی تعقیب می کردند.

پیشکسوت باشگاه ملوان افزود: در صورت جذب بازیکنانی از هندوستان توسط ملوان، این باشگاه با بازار جهانی گسترده ای در این کشور رو به رو خواهد شد.