مدیر عامل سابق باشگاه ملوان گفت : آقای احمدزاده اگر بحث بومی و غیر بومی است شما چرا […]

 

 

مدیر عامل سابق باشگاه ملوان گفت : آقای احمدزاده اگر بحث بومی و غیر بومی است شما چرا در دورود لرستان کار می‌ کنید .

 

 

 

 

 

صادق درودگر در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، در مورد پس گرفتن این که  محمد احمدزاده شکایتش از باشگاه ملوان را پس گرفته ، گفت : ایشان وقتی دیروز فهمید با توجه به لایحه و مستنداتی که ما به کمیته ی انضباطی دادیم چیزی نصیبش نمی‌ شود این کار را کرد . آقای احمدزاده باید بداند که نمی‌ تواند مردم انزلی را فریب دهد و روغن ریخته را نذر امامزاده نکند .

 

 

 

وی با اشاره به بخشی از صحبت‌ های احمدزاده گفت : ایشان که صحبت از افراد بومی و غیر بومی می‌ کند بگوید چرا در دورود لرستان کار می‌ کند . احمدزاده که بومی لرستان نیست . ایشان به من می‌ گفت درودگر ملوان را به دسته ی پایین‌ تر سقوط می‌ دهد اما باید بگویم من متاسفانه از ایشان یاد نگرفتم که این کار را انجام دهم و ملوان را به سرنوشت پیکان و فجر و گهر دچار کنم .

 

 

 

درودگر تصریح کرد : در حال حاضر ملوان در رده ی هشتم جدول است آن هم در حالی‌ که یک امتیاز از این تیم کسر شده و اگر این امتیاز کسر نمی‌ شد ، هفتم بودیم .

 

 

 

وی در مورد این که بعد از خداحافظی او احمدزاده شکایتش را پس گرفت ، گفت : من فقط ۵ روز است که از ملوان خداحافظی کرده‌ ام ضمن این که من که قرار نبود از جیبم به احمدزاده پول بدهم این پول باشگاه است و باشگاه باید آن را بپردازد نه مدیر عامل ، آقای احمدزاده در عمل خیلی چیز ها را نشان داد .