زلاتکو کرانچار با هدایت تیمش در بازی روز شنبه مقابل داماش برای یکصدمین بار در یک بازی رسمی بر روی […]

زلاتکو کرانچار با هدایت تیمش در بازی روز شنبه مقابل داماش برای یکصدمین بار در یک بازی رسمی بر روی نیمکت سپاهان خواهد نشست.

 

 

 

هرچند که زلاتکو کرانچار در دوران اول حضورش در فوتبال ایران خیلی با اقبال پرسپولیسی‌ها روبرو نشد و بعد از ۲۱ هفته با این تیم خداحافظی کرد اما بازگشت دوباره او به فوتبال ایران و نشستن کرانچار بر روی نیمکت سپاهان برای هر دو طرف خوش یمن بود و این سرمربی کروات با کسب دو عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی در سال‌های قبل روزهای خوشی را با سپاهان سپری کرده است.

اما رقابت‌های هفته ۲۲ لیگ برتر و بازی خانگی سپاهان در برابر داماش یک روز خاص برای کرانچار است و او می‌تواند در این مسابقه برای یکصدمین بار نشستن بر روی نیمکت سپاهان در یک بازی رسمی را تجربه کند و رسماً به باشگاه صدتایی‌های سپاهان بپیوندد.

به گزارش ایمنا, کرانچار در اولین سال حضورش در فوتبال ایران یک بازی در جام حذفی،۲۲ بازی در لیگ و ۹ بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد و در نهایت توسط الاهلی عربستان حذف شد. این مربی کروات فصل گذشته هم با انجام ۳۴ بازی در لیگ،۵  بازی در جام حذفی و ۶ مسابقه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضوری ثابت و همیشگی در کنار سپاهان داشت و سرانجام با هدایت سپاهان مقابل صبا تعداد بازی‌هایش را به عدد ۹۹ رساند و به همین خاطر در بازی روز شنبه می‌تواند برای یکصدمین بار نشستن بر روی نیمکت سپاهان را تجربه کند.