خبرگزاری تسنیم: سرپرست جدید باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: تا پایان فصل مصوبات هیئت مدیره اجرا می‌شود تا ملوان از […]

خبرگزاری تسنیم: سرپرست جدید باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: تا پایان فصل مصوبات هیئت مدیره اجرا می‌شود تا ملوان از راهی که در آن حضور دارد خارج نشود.

حسین غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه ملوان اظهار داشت: به انتخاب مسئولین شهر و با تایید مالک باشگاه و همچنین نماینده نیروی دریایی ارتش قرار شد تا پایان فصل به عنوان سرپرست موقت در ملوان خدمت کنم.

 

وی ادامه داد: از ۴۸ ساعت پیش به من خبر دادند که به عنوان سرپرست ملوان معرفی خواهم شد اما نخواستم این موضوع رسانه‌ای شود، چون احتمال داشت تغییراتی صورت بگیرد. حالا هم احتمال دارد پس از پایان فصل هم در ملوان ماندگار شوم. بودن یا نبودنم بستگی به شرایط دارد اما در این مدت ۳،۴ ماه تلاش می‌کنم تا مانند گذشته ملوان در آرامش راهش را ادامه بدهد. جا دارد از زحمات آقایان هدایتی و درودگر هم در باشگاه ملوان تشکر کنم.

 

سرپرست جدید باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای حضور در این باشگاه دارد، اظهار داشت: برنامه‌‌ریزی به این صورت است که تا پایان فصل مصوبات هیئت مدیره اجرا شود تا ملوان از راهی که در آن حضور دارد خارج نشود.

 

غلامی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی ملوان با حضور او حل خواهد شد،‌گفت: در جلسات هیئت مدیره قطعاً در این خصوص صحبت می‌شود. مطمئن باشید مشکلات مالی به مرور زمان حل خواهد شد و امیدوارم به جایی برسیم که تا پایان فصل مشکل مالی نداشته باشیم.

 

وی ادامه داد: قرار شده هر ۲ هفته یک بار جلسه هیئت مدیره تشکیل شود تا در مورد مسائل مختلف صحبت شود. باز هم تاکید می‌کنم در جلسه امروز فقط من به اعضا معرفی شدم و جلسه مختصری هم با پیشکسوتان و همچنین مربیان رده‌های گوناگون داشتیم.

 

سرپرست ملوان در پاسخ به این سوال که آیا اسکوچیچ در ملوان ماندگار می‌شود یا نه، گفت: ان شاءالله.

 

وی در پایان در مورد اینکه آیا با صادق درودگر دیداری داشته است یا نه، عنوان کرد: هنوز درودگر را ندیده‌ام و امروز هم که به باشگاه رفتم او حضور نداشت.