نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: حق امضای اسناد مالی باشگاه و همچنین امضای رابط با فدراسیون بر […]

 

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: حق امضای اسناد مالی باشگاه و همچنین امضای رابط با فدراسیون بر عهده من است.

 

ناصر شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: ما از استعفا و خداحافظی ناگهانی درودگر خبر نداشتیم و وقتی شنیدیم غافلگیر شدیم چون قرار شد ایشان تا آخر فصل به عنوان مدیرعامل باقی بمانند. به همین دلیل هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات یک هماهنگ کننده برای باشگاه ملوان انتخاب کردیم و غلامی به عنوان هماهنگ کننده انتخاب شد تا در آینده مدیرعامل باشگاه سر فرصت انتخاب شود.

 

وی ادامه داد: داودی فرمانده محترم انزلی به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه و من به عنوان نایب‌رئیس انتخاب شدم البته امضای تمام اسناد مالی باشگاه بر عهده من است همچنین امضای رابط فدراسیون با باشگاه امضای من خواهد بود و نظارت کلی بر روی باشگاه خواهم داشت.

 

شهسواری تصریح کرد: غلامی خودشان در نیروی دریایی مدیرعامل هستند و من همچنین برنامه‌ای برای آکادمی باشگاه و تیم‌های پایه دارم ما ۹ بازی هم در لیگ برتر داریم که سرنوشت تیم‌های بالا و پایین جدول به نتایج بازی‌های ما بستگی دارد به همین دلیل با تمام توان در این مسابقات حاضر خواهیم شد ضمن اینکه نتایج این مسابقات هم برای ما مهم است.

 

وی در مورد وضعیت اسکوچیچ سرمربی ملوان گفت: ایشان مورد تایید هستند و عملکرد این سرمربی از سوی انزلی‌چی‌ها تایید شده است من هم با ایشان جلسه‌ای در روزهای آینده خواهم داشت اما می‌خواهم این را بگویم که اتحاد و همدلی را در باشگاه بیشتر خواهیم کرد و با همت همه پیشکسوتان، مسئولان و مردم انزلی جایگاه تیم را ارتقا خواهیم داد. محجوب ارتباطات بین‌المللی خوبی دارد که می‌توانیم از ارتباطات ایشان با باشگاه‌های خارجی مثل نیوکاسل استفاده کنیم و از دانش روز فوتبال در باشگاه ملوان بهره‌مند شویم.

 

وی افزود: جا دارد از حسین هدایتی که به تعهدات مالی خود عمل کرد تشکر و قدردانی کنم همچنین از زحمات صادق درودگر نیز تشکر کنم.