سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: با مشکلات بسیاری که گربیانگیر تیم بوده، اما نتایج بسیار خوبی به دست آورده‌ایم […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: با مشکلات بسیاری که گربیانگیر تیم بوده، اما نتایج بسیار خوبی به دست آورده‌ایم و هدف نهایی‌مان ماندن در لیگ است.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی پس از تساوی خارج از خانه تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: به دلیل حضور نداشتن فشنگچی و رحمانی دو بازیکن جناحی ملوان، در نیمه نخست، سیستمی را استفاده کردیم که برای تیم عادی نبود و به همین دلیل مقداری سردرگمی برای بازیکنان به وجود آمد اما در نیمه دوم به سیستم قدیمی خود بازگشتیم.

 

وی اضافه کرد: تساوی برابر ذوب‌آهن اصفهان منصفانه و عادلانه بود. ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما فقط یکی از آنها منجر به گل شد.

 

سرمربی ملوان بندرانزلی در ارتباط با تعویض سیدجلال رافخایی، زننده تک گل این تیم اظهار کرد: تعویض این بازیکن تاکتیکی بود و به خاطر اینکه ذوب‌آهن فشار وارد می‌کرد، بازیکنی را وارد میدان کردیم که بتواند ازر فشار ذوب‌آهن بکاهد. همچنین رابطه من با رافخایی از رابطه یک بازیکن با مربی فراتر است و به یک خانواده شبیه است. من با او در رختکن روبوسی کردم.

 

 

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که جایگاه نهایی ملوان را چطور خواهید دید، گفت: ما قصد داریم در لیگ برتر باقی بمانیم. با وجود اینکه مشکلات بسیار زیادی داشته‌ایم اما نتایج تیم تاکنون بسیار خوب بوده است. ما باید به سمت این برویم که ذهنیت‌ها را عوض کنیم.