اختصاصی/خزراسپورت: ملوان بندرانزلی در شرایطی روز جمعه میهمان ذوب آهن اصفهان است که مهدی رجب زاده مهاجم ذوب آهن با […]

اختصاصی/خزراسپورت: ملوان بندرانزلی در شرایطی روز جمعه میهمان ذوب آهن اصفهان است که مهدی رجب زاده مهاجم ذوب آهن با آماری عجیب و قابل توجه به دیدار ملوانی‌ها خواهد رفت!

 

 

 

به گزارش خزراسپورت، هر چند که خیلی‌ها نتایج ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ دوازدهم و رسیدن این تیم به مرحله پلی آف را به حضور فرهاد کاظمی مربوط می‌دانند؛ اما نباید از گلزنی مهدی رجب زاده در هفته پایانی لیگ دوازدهم گذشت که با زدن یک شوت سرکش در شهر انزلی مجوز حضور تیمش در مرحله پلی آف را امضا کرد.


اما نگاهی به بازی‌های مهدی رجب زاده مقابل ملوان در دو سال گذشته نشان می‌دهد که این بازیکن به خوبی دروازه انزلی چی‌ها را می‌شناسد و با زدن چهار گل در چهار مسابقه متوالی یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان تیمش در بازی مقابل ملوان بوده است.


رجب زاده در دور برگشت لیگ یازدهم که در تیم فجر سپاسی شیراز حضور داشت در برتری دو بر صفر تیمش در دور برگشت لیگ در مقابل ملوان گل اول شیرازی‌ ها را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.


رجب زاده در لیگ دوازدهم و زمانی‌ که لباس ذوب آهن را پوشید باز هم ترک عادت نکرد و با وجود شکست سه بر دو تیم فرهاد کاظمی در ورزشگاه فولادشهر باز هم گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه ملوان کرد و برای سومین بار هم در دور برگشت و در هفته پایانی لیگ دوازدهم با گلی زیبا زمینه ساز برتری ذوب آهن در برابر ملوان شد.


اما این آمار جالب در مسابقات امسال هم ادامه پیدا کرد و در اولین برد ذوب آهن در لیگ سیزدهم باز هم رجب زاده نقشی تاثیرگذار داشت و گل دوم ذوب آهن را به ملوان زد تا برای چهارمین بار متوالی زهر خودش را به قوهای سپید خزر بریزد.


بدین ترتیب دراگان اسکوچیچ و مدافعان ملوان باید حسابی مراقب مهدی رجب زاده باشند تا این مهاجم کازرونی بار دیگر زمینه ناکامی قوهای سپید در دیار زاینده رود را فراهم نکند!